Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a rapper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a rapper stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem vasalt hajú búzák, és 20 kg-sak, mint mostanában a fiúk, hanem kicsit "tróger", de kúltúrált meg minden, csak rapper, és kicsit tróger a STÍLUSA.Olyasmi mint Siska Finuccsi.
2010. júl. 10. 22:18
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
F.25. ös vagyok. Arról van itt szó,hogy a RAP -stílus az egy nagyon szélsőséges,nagyon magukat megkülönböztetni akaro irányzat,és nem praktikus,hanem inkább vicces kinézetet ad. Ez a rapperség dolog én ugy vettem észre,hogy úgy 2000-től 2005 ig volt nagyon felkapott téma. Ekkoriban mindenki trottyos farmerban nagy bumfurdi gyrekes himzéssel azon járt,és erre feszítettek hogy mekkora laza fickó is ő. Aztán idővel kinőtték soka,rájöttek,hogy gyerekes,meg nem esztétikus, és nagyon sokan levetették a fenébe.Ma már csak hébe hóba elszórva lehet látni egykét ilyen lazacsávó maradványt, inkább már cikinek fogják fel szerintem ezt a dolgot. Lehet valaki lezser,te ez a nagyon trottyos dolog béna. Elrejti teljesen a mögötte lévő embert,izmokat,jó alkatot is az ilyen 3XL es tarkabarka ovodás jellegű cuccok. Nem ezek tükrövik az igazi brutalitást ,agressziót az útcán. Meg lehet nézni amugy a régi oldskull gettós rappereket, még a Straight outta compton klippben azért vagányabbak voltak a nigga rapperek,nem ez a nagyondivat fubus meg dada-s ovoda stílusban tolták mint ami kétezer után jött be. Amugy meg az igazi rapperek is már megfigyelhető,hogy csak addig hordták ezeket a béna trotty göncöket,amig kitőrtek,mert ezzel jobban felfigyelt rájuk a nép,különcnek tartották öket,egy ideig érdekesnek.De amikor már megszedték magukat pénzel, menővé váltak, akkor meg lehet nézni P.Diddyt meg sokakat,mind elegánsabb ,normálisabb stílusra váltottak,és csak max lezserek, nem lazák" mint a széklet.
2010. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Hord a fszom trottyos cuccokat...hányszor kell még elmondani?
2010. szept. 26. 21:36
 43/46 anonim ***** válasza:

Kérdező: Úgy látom sok közös van bennünk:D Én is úgy öltözködöm, és csak RAP-et hallgatok. Leginkább magyar undergroundot... Steve, Killakikitt, Káva, Bobakrome, Uccai Egyetem, Beatmarket stb...:D


Persze szoktam külföldit is de nemilyen 50 cent meg ilyeneket...Külföldről a Wu Tang Clan meg a Psycho Realm a legjobb!!!!

2011. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Jah és amúgy az nem baseball sapka, nem fullcap!


"A rap neked műfaj, nekem meg egy élet szemle"

2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Az utolsó voltam, elírtam:


Az nem baseball sapka, hanem fullcap!

2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
ha sikert akarsz a lanyoknal akor meny el legalabb 1 evig kondizni meg tanulj meg gitarozni na etol behalnak a csajok
2013. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!