Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a rapper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a rapper stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem vasalt hajú búzák, és 20 kg-sak, mint mostanában a fiúk, hanem kicsit "tróger", de kúltúrált meg minden, csak rapper, és kicsit tróger a STÍLUSA.Olyasmi mint Siska Finuccsi.
2010. júl. 10. 22:18
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Vágom, hogy nem vágjátok miről beszélek.

Leírom a paramétereim:

191 cm magas,

104 kg tömeg,

seggbe farmer,persze csak ha hétköznapi helyen vagyok, egy ünnepségen megadom a tiszteletet,

bármilyen póló,

szóval kajak normálisan nézek ki, nem dolláros cuccokban.Gyúrok is, ja és 26 éves vagyok.Van feleségem, csak kíváncsi voltam, mi a helyzet az országban, mert én azt látom, hogy mindenki a 30 kg -s "fijjukákra" megy.

Szóval így értettem, ja és mindig rapet hallgatok, de csak MAGYAR RAP!

2010. júl. 10. 22:44
 12/46 anonim ***** válasza:

Na az én véleményem a RAP-ről és a rapperekről általában: A gatyát a csípő fölött szokás hordani, ebben az öv nevű célszerszám is segíthet, nem vagyok kíváncsi senki dagadt seggére. A baseball sapkának azért van napellenzője, hogy ne süssön a szemünkbe a nap. Na ennyit az öltözködésről.

Ami a zenét illeti a RAP a zene egy primitív, egyszerű formája. Részemről egy-két kivételtől eltekintve nem jön be.

2010. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
"Magyar ember ne viseljen baseball sapkát mert eltakarja szép magyar homlokát" én meg csak 85 kiló vagyok és 183 cm és akkor mivan? Nem vertek meg még sosem... Jó én is eddzek nem arról van szó de ha bunyózni nem tudsz lehetsz akkor is megvernek főleg ha többen vannak....
2010. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
amugy meg jól látod ezekre az emos kis taknyokra buknak......
2010. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

NEM HORDOK BASEBALL SAPKÁT, AZ CSAK AZ AMERIKAI RAPPEREKRE JELLEMZŐ!!!MONDTAM HOGY SEMMI ILYESMI, HOGY DOLLÁR JELES SAPKA, VAGY VALAMI.Az elég gáz, ha a tüdődnél van a gatya, már bocs.Nem verekszek csak úgy, de ha megtámadnak, megvédem magam 1-2 ütéssel, de mindenek előtt a csajokat!

Ja és Nemzeti Érzelmű vagyok.

2010. júl. 10. 23:15
 16/46 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem jön be az ilyen stílus. A zene sem,de az öltözködés sem...ez a letolt gatya szerintem undorító,de egy szóval sem mondtam,hogy fel kéne húzni tüdőig,csak normálisan: csipőn vagy derékon. A 40 kilós emosok sem vonzanak, a legjobb ha egy férfi nem képvisel semmiféle zenei stílust,főleg nem az öltözködésében. A férfias,elegáns,ízléses stílusúak jönnek be, semmi szélsőség. A nemzeti érzésedről is meg van a véleményem,de az már egy másik téma,nem tartozik ide.

18/L

2010. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Hát te nagyon okos lehetsz, ha a nemzeti érzelmet elítéled!!!!!!!!!!!!!Nem rasszista vagyok, magyar!Esküszöm olyan hülye vagy baz+, mi a gond a nemzeti érzelműséggel?
2010. júl. 10. 23:48
 18/46 anonim ***** válasza:

Nincs bajom a rapper stílussal még az ízléses határok között. Van akinek jól áll, van akiből el vesz.

22/L

2010. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

én a vasalt hajú búzákat szeretem:D

L/17

2010. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

"Ja és Nemzeti Érzelmű vagyok."

Ez nálam kárpótolt mindent. :) Csak tudod nekem is az, hogy valaki rapper, az megegyezik a bőnadrággalm baseball sapkával, fuxokkal stb...

2010. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!