Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a rapper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a rapper stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem vasalt hajú búzák, és 20 kg-sak, mint mostanában a fiúk, hanem kicsit "tróger", de kúltúrált meg minden, csak rapper, és kicsit tróger a STÍLUSA.Olyasmi mint Siska Finuccsi.
2010. júl. 10. 22:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem jönnek be. Ez egyéni vélemény, és biztos van olyan akinek tetszenek, és ezt tiszteletben kell tartani.
2010. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
53%
Én speciel az olyan pasikra bukok akik férfiasak és nincsenek semmilyen stílushoz kötődve, pl rapper, emo, disco és így tovább. Egy átlag normál pasi, sima az öltözködése, semmi feltűnés, azon kívül h jóképű:P
2010. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Jah enkem bejonnek de az oltozkodest nem kell tulzasba vinni
2010. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Jól mondod Tróger! és egy értelmes nőnek nem jönnek be nekem úgy tűnt fel! 19/F Éljen az egyéniség és a normális viselkedés! Vagy ahogy ezek mondják pííísz meg riszpekt ! Háhh....... Gettóba érzik magukat de ez nem Detroit.........
2010. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
UTÁLOM a rappereket. Fux, nők, autók pfff kinek kell ilyen? Meg mocskos szájúak, nagyképűek. Nemsok nő vágyik ilyen fiúra az biztos.
2010. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
fuj.dehogyis.19L
2010. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértettetek.

Olyanra gondolok, aki nem dúskál a pénzbe, nem 50 centes rapper, hanem MAGYAR rapper, és úgy öltözködik, mint egy rapper, farmer gatya a segg felén, vagy alatt, de nem eminemes, meg stb....sima rapper.Ha be kell védeni 1 csajt, nem sír, hogy neem, mint a vasalt hajú búzák, hanem odabasz rendesen.Erről van szó.

2010. júl. 10. 22:28
 8/46 anonim ***** válasza:
Figyelj már ez nem kemény dolog nem kell azt hinni...... és ne értsd félre de ez a "odabasz rendesen" dolog ez gáz. nem kell ezt dobra verni! Ha ugy adódik a helyzet akkor megvéded a csajt de ugy intézed mint egy Homo Sapiens Sapiens Nem ugy mint egy neandervölgyi! Ennyi nem kell felvágni az erőddel sem a bunyó tudásoddal légy szerény! én sem vagyok egy pálcika ember van rajtam izom bőven meg tudok bunyózni is de nem hencegek vele na béke! Az előző 19/F voltam
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő megvédése nem erény, hanem kötelesség. ;)
2010. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
siska az nem rossz :D
2010. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!