Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a rapper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a rapper stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem vasalt hajú búzák, és 20 kg-sak, mint mostanában a fiúk, hanem kicsit "tróger", de kúltúrált meg minden, csak rapper, és kicsit tróger a STÍLUSA.Olyasmi mint Siska Finuccsi.
2010. júl. 10. 22:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem tetszik ahogy felöltöznek. Meg a zenéjük sem.

2010. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik -idézem ahogy te mondod- : Vasalt hajú búza 20kg-os.


Képzeld,ha kicsit jobban kinyitod azt a szép szemedet,és körülnézel,akkor láthatod hogy igenis,a többségen van izom csak te a segg agyaddal,azt a fajtád veszed észre,amelyiket gondolom leköpsz,megversz (te szójárásod szerint odabaszol neki rendesen).Nem Ameriákban élünk,itt nincs gettó se semmilyen más egyéb.Bár szerintem TÉGED a nyolcadik kerületben,nagyon nagy szívvel fogadnának.:)

Gusztustalan a modorod,a stílusod és a letolt gatya visszataszító.Azért van az ÖV elnevezésű csoda,hogy azt használjuk hogyha éppen,leakar esni a gatya.De te látom ezt nem ismered.A feleségedet is eltudom képzelni,nagyon igényes család lehettek,és remélem gyereket nem akartok.

Ezúton is üzenném neked,hogy nem minden arany ami fénylik.

Értelmezd úgy ahogy akarod:)


16/L


u.i.: És láss csodát,le bírtam írni több mondatot trágár szó használata nélkül.:)

2010. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Én rapper vagyok, de közel sem öltözködöm úgy. Persze underground rapper, ami pont arról szól, hogy semmi feltünés, komoly szövegekkel. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem a ruha teszi az embert. De nem is a zene.
2010. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Olyan sztereotíp emberek vannak itt komolyan... Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal, aki rapper stílusú. Soha nem volt ki egyetlen gatyából sem a segge, nem nagyképű és nem tróger és tiszteletlen. Hord övet ;) Szóval igen, nekem bejönnek a rapper stílusú pasik. Attól, hogy valaki rapper még nem lesz feltétlenül egy igénytelen tróger. Ahogy a rokkerek sem mind alkoholista faszok és a diszkósók sem mind drogos szexgépek... És utálom a vasalthajú "búzákat", egy pasi legyen férfias ne egy nyálaskodó, hajigazgató kis nyeszlet, tutyimutyi "kisfiú". Kedves kérdező, én értettem a kérdésed ;) Az meg, hogy magyar rappet hallgatsz becsülendő, elvégre magyarok vagyunk :) Bár ettől függetlenül lehet külföldi zenét hallgatni, de támogassuk a magyar rappet, mert megérdemlik :)


20/L

2010. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Most ezt az üzenetet a 16/L-nak üzenem, remélem, hogy látja.

Mikor beszéltem én csúnyán? Mikor volt kint a seggem a gatyából?Mikor mutattam feléd, vagy bárki felé is tiszteletlenséget?Mikor gettóskodtam, vagy fuxoskodtam?

Mert szerintem semmikor, és nem szóltam rosszat.

Ahogy írta, egy végre értelmes ember, UNDERGROUND RAPPER.Semmi feltünés.Pontosan erről van szó.

Hát nagyon értelmes lehetsz, nem is ismersz, semmit nem tudsz rólam, de elkönyveled magadban, hogy egy mocskos tróger vagyok, és ezt meg is mondod.

A feleségem, igen normális, és van 1 gyerekünk.

Remélem érthető voltam, és mielőtt bárki marhaságokat írna ide, olvasson kicsit utána, mi mit jelent.

Köszöntem

2010. aug. 19. 16:51
 36/46 anonim ***** válasza:

Képzeld,tudom mi-mit jelent...:)

A gyerekhez gratulálok,remélem látja hogy az apja hogy néz ki,és ha ezt x év múlva visszanézi remélem undorodik majd tőle.Hozzád is csak gratulálni tudok,hogy 26 éves létedre még mindig így nézel ki,és nem tudsz normális férfi lenni..

Ennyit rólam,és tudom te is elkönyveltél engem valaminek,jelen esetben egy tudatlan libának.:D

Engem nem érdekel ha "felcímkéznek".


Szia!


16/L

2010. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Szomorúan látom, hogy még mindig nem sikerült megérteni, hogy nem nézek ki, sehogy máshogy, mint egy átlag ember.Meglátnál, nem rí le rólam, hogy fúh én rapper vagyok.

Nem könyveltelek el senkinek, semminek. Nincs jogom leszólni olyat, akit nem is ismerek(habár te ezt tetted).

Így visszaolvasva, hogy miket írtam, szerintem elég normálisan beszéltem, mindenkivel.Veled is.Nincs bennem semmi harag.Csak fáj, hogy nem vágod, hogy nézek ki, nem tudsz rólam semmit, de egy utolsó senki vagyok a szemedben.

Szívesen vennék egy msn-t, vagy valamit, ahol esetleg képet mutatnék, hogy milyen is vagyok valójában, és szépen megbeszélnénk.

2010. aug. 20. 00:40
 38/46 anonim ***** válasza:

Bocs,nem láttam hogy UNDERGROUND RAPPER.Akkor semmi problem nincs veled..Engem az irritál,hogy 26 éves létedre még mindig a segged alatt hordod a gatyád..


16/L

2010. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Nem hordom a seggem alatt a gatyát.Írtam többször is, hogy nem. NEM.NEM.NEM.NEM.

Adj légyszíves egy msn címet, beszéljük meg.

Remélem kajak érthető voltam.

2010. aug. 20. 23:48
 40/46 anonim válasza:
10en, 20on, 35ön
2010. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!