Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek a rapper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek a rapper stílusú fiúkat?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem vasalt hajú búzák, és 20 kg-sak, mint mostanában a fiúk, hanem kicsit "tróger", de kúltúrált meg minden, csak rapper, és kicsit tróger a STÍLUSA.Olyasmi mint Siska Finuccsi.
2010. júl. 10. 22:18
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
én csak a fekete rapereket szeretem(L)
2010. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
52%
Hát, mivel rocker vagyok, és nagyon-nagyon visszataszítónak tartom az olyan "amerikai rappereket", ezért nem. A zene sem jön be. De Te "tűrhetőnek" tűnsz. :D Mondjuk ha már az emberek véleményét kérdezted, nem kéne leordítani a fejét, hogy milyen hülye, ha csak elmondta a véleményét ...
2010. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Nekem bejön!!! A barátom is rapper, minden amit leírtál igaz rá! ( bár nemtom ki az a Siska Finiccsi

Mondjuk, én is tudok tróger mód viselkedni, pl öcsémmel, meg azzal aki felhúz idegileg! (:

2010. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Nincs bajom a nemzeti érzelmeiddel, nekem is vannak...csak más fajták,de azzal,hogy ezt kihangsúlyoztad felfedted a politikai hovatartozásodat és az nem egyezik meg az enyémmel. Viszont én ellenben veled nem ócsároltalak egyből,mert mások a nézeteid. Ettől még nem vagyok hülye,csak más,de nem várom el,hogy ezt megértsd. Kíváncsi voltál a lányok véleményére, elmondtam és beleszőttem az ezzel kapcsolatos gondolataimat is,mivel annyira kihangsúlyoztad az amúgy teljesen nem ideillő jellemződet. Én reagáltam rá,jah,bocs,ha nem ezt vártad,akkor sajnálom,de azt hiszem,hogy a nagy "nőtiszteleted" is kimerül annyiban,hogy egyből ócsárolsz egy lányt,ha más nézeteket vall.


"A hülye,buta lány tegnapról"

2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Hát faszom leszólod a nemzeti érzelműséget, akkor nem lehet olyan okos, mert ha okos lennél, tudnád, hogy mi az, és milyen médiában hallott dolgokkal nem egyezik meg.Erről ennyit.
2010. júl. 12. 11:21
 26/46 anonim ***** válasza:
Esküszöm kérdező hozzád bizonyára nagyon illik ez a stílus. Abból ahogy leoltottad a hölgyet remekül látszik, hogy tróger vagy belül is nemcsak kívül.
2010. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

És most mit csináljak?Nyilvánvaló, hogy nem tudja mi az, hogy nemzeti érzelmű, mert ha magyar, akkor tuti nem szólja le.Vagy magyargyűlölő, jobbat nem tudok.

Szó nincs arról, hogy leoltottam.

2010. júl. 13. 18:01
 28/46 anonim ***** válasza:
Mint mondtam azért,mert én nem így érzek még nem vagyok se hülye, se magyargyűlölő, hiszen én is magyar vagyok és én is szeretem a hazámat,csak nem reklámozom,ennyi. Ne hidd,hogy Te jobb ember vagy azért,mert ilyen nagy dobra vered.
2010. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Nem verem semekkora dobra.
2010. aug. 7. 19:18
 30/46 anonim ***** válasza:
Nekem is az átlag stílus jön be, nem bírom a lehúzott farmert, nagyon nem. És a rap-et sem szeretem, én alternatív rock felé húzok, mivel nekem számít a zenei ízlés, nálam kizárt, hogy rapper stílusú fiúval jöjjek össze. 24/N
2010. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!