Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,annyira kedves velem ,annyira odafigyel rám,annyira szeret csak én egyszerűen szerelmét nem tudom viszonozni csak baráti szeretettel.Hogy mondjam meg neki hogy nem akarom hogy több legyen,anélkül hogy megharagudna rám(?)Mert egy napig pár hónapja azt gondoltam hogy adok egy esélyt,meglássuk mi lesz és mivel ő nagyon akarta ezért leálltunk. De én rájöttem hogy akármennyire próbálom,nem tudok szerelmes lenni belé pedig gyönyörű lány,csak nem az esetem. Tudom,hogy nagyon összetörne a szíve és nem akarom ezt neki.
2010. júl. 6. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy gyönyörűnek tartod, de csak barátként vagy képes szeretni őt. Ha ő tényleg szeret téged, rosszul fog esni neki a dolog, de jobb minél előbb tisztázni.
2010. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy egy lányt gyönyörűnek tart valaki, és belsőleg is tetszik neki, de csak barátként néz rá?
2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki gyönyörű még nem muszáj fizikailag is vonzódni hozzá szerintem.
2010. júl. 6. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Én sem vonzódom szexuálisan minden helyes pasihoz :)
2010. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, de én azt is irtam, hogy ha a személyisége is tetszik akkor mi akadályoz titeket fiúkat, h nem léptek.
2010. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tűnik olyannak, aki nem tudja éretten és méltósággal elviselni a visszautasítást.
2010. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp megfog gy kicsit haragudni,és ha 1-2hét után nem is,de utána már beszélő viszonyban sem lesztek.. De azért sok sikert hozzá :)
2010. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sonyk750i ***** válasza:
Légy őszinte, mond neki amit érzel, remélhetőleg elfogadja és nem azt csinálja mint egy ismerősömmel csinálták. Sok sikert! 19F
2010. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Finoman koptasd le találkoz vele egyre ritkában, légy egy kicsit bunkó remélhetőleg kiszeret belőled.
2010. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az a srác vagy, akibe bele vagyok zúgva? (:
2010. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!