Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,annyira kedves velem ,annyira odafigyel rám,annyira szeret csak én egyszerűen szerelmét nem tudom viszonozni csak baráti szeretettel.Hogy mondjam meg neki hogy nem akarom hogy több legyen,anélkül hogy megharagudna rám(?)Mert egy napig pár hónapja azt gondoltam hogy adok egy esélyt,meglássuk mi lesz és mivel ő nagyon akarta ezért leálltunk. De én rájöttem hogy akármennyire próbálom,nem tudok szerelmes lenni belé pedig gyönyörű lány,csak nem az esetem. Tudom,hogy nagyon összetörne a szíve és nem akarom ezt neki.
2010. júl. 6. 18:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem mond el neki mit érzel mert így nincs értelme!

ne hülyítsd!!!

2010. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!