Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikortól érzett szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikortól érzett szerelmet a párja iránt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de új válaszok, tapasztalatok érdekelnének.

Persze, nem az idő számít, hanem a pillanat, mi volt az a momentum, mikor már biztosak voltatok magatokban? Vagy egyszer csak "úgy ébredtetek"? :)


Én 22 éves lány vagyok, lassan két hónapja vagyok együtt a párommal. Mondhatni, hogy ez az első komolyabb kapcsolatom, mikor úgy érzem,hogy tényleg komolyan vesznek.

Előtte kettő szintén komolyabb kapcsolatom volt, amit érdemes megemlíteni, az egyikben az egyik srác szeretett nagyon, a másikban pedig én voltam fülig szerelmes, és a srác nem, tehát egyik kapcsolat sem volt maximálisan "viszonzott". Mindkettő pár hónapos volt csak.

És most itt van Ő, akivel úgy érzem, hasonlóan érzünk, mégsem vagyok biztos magamban. Tudom hogy két hónap édeskevés még. Ő az első, akivel én is merek tervezni,akiben mondhatni maximálisan megbízom, és akivel a szerelmeskedés is igazán meghitt, és intim. Nehezen mutatom ki az érzelmeimet, viszont őt folyton ölelgetném :) Viszont ez nem az a hatalmas rajongás, ami bennem eddig a szerelmet "jelentette". Vagy a kettő nem is ugyanaz? Nem érzem azt, hogy másra vágynék, mégsem tudom megfogalmazni, hogy mit érzek.

Akik látnak minket, mindig elolvadnak, hogy mennyire szerelmesnek tűnünk... :) Azt, hogy szeretlek, még egyikőnk sem mondta ki...

Nem vagyok gyerek, érett a gondolkodásom, tehát az oltogatásra nincs szükségem.

A kérdésem az, hogy kiben hogy, és mikor tudatosult, hogy szerelmes? Mennyi időt adott magának?

Várom a történeteket:)

Köszi


2010. júl. 3. 10:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a történetet, kedves előző.

Valóban nehéz a helyzetetek. Én sem vagyok túl öreg (22/l), de talán annyit meg tudok állapítani Rólatok, hogy lehet, hogy csak az Első Szerelem "varázsa" tart együtt Titeket? Te azért vagy vele, mert ő volt az Első, ő pedig lehet,hogy szerelmes is beléd, azért nem hagy el.

Arra még nem gondoltatok, hogy csupán barátok legyetek? Hisz ha a lelketeknek szüksége van a másikra, de szexuálisan nincs izzás, akkor érdemes elgondolkodni, hisz ez mindennek az alapja.

Szerethet téged ez a fiú, ha ennyire kitart melletted.

De Te se felejtsd el azt, hogy már végleg kidobtad volna, ha semmi érzés nem lenne benned a szíved mélyén...


Kívánom, hogy idővel tisztuljanak a dolgaitok.

A szíved előbb utóbb megsúgja a választ!:)

Hajrá!

Üdv:)

2010. júl. 6. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!