Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikortól érzett szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikortól érzett szerelmet a párja iránt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de új válaszok, tapasztalatok érdekelnének.

Persze, nem az idő számít, hanem a pillanat, mi volt az a momentum, mikor már biztosak voltatok magatokban? Vagy egyszer csak "úgy ébredtetek"? :)


Én 22 éves lány vagyok, lassan két hónapja vagyok együtt a párommal. Mondhatni, hogy ez az első komolyabb kapcsolatom, mikor úgy érzem,hogy tényleg komolyan vesznek.

Előtte kettő szintén komolyabb kapcsolatom volt, amit érdemes megemlíteni, az egyikben az egyik srác szeretett nagyon, a másikban pedig én voltam fülig szerelmes, és a srác nem, tehát egyik kapcsolat sem volt maximálisan "viszonzott". Mindkettő pár hónapos volt csak.

És most itt van Ő, akivel úgy érzem, hasonlóan érzünk, mégsem vagyok biztos magamban. Tudom hogy két hónap édeskevés még. Ő az első, akivel én is merek tervezni,akiben mondhatni maximálisan megbízom, és akivel a szerelmeskedés is igazán meghitt, és intim. Nehezen mutatom ki az érzelmeimet, viszont őt folyton ölelgetném :) Viszont ez nem az a hatalmas rajongás, ami bennem eddig a szerelmet "jelentette". Vagy a kettő nem is ugyanaz? Nem érzem azt, hogy másra vágynék, mégsem tudom megfogalmazni, hogy mit érzek.

Akik látnak minket, mindig elolvadnak, hogy mennyire szerelmesnek tűnünk... :) Azt, hogy szeretlek, még egyikőnk sem mondta ki...

Nem vagyok gyerek, érett a gondolkodásom, tehát az oltogatásra nincs szükségem.

A kérdésem az, hogy kiben hogy, és mikor tudatosult, hogy szerelmes? Mennyi időt adott magának?

Várom a történeteket:)

Köszi


2010. júl. 3. 10:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, ismerős. Szerencséd van viszont, hogy nem szerettél bele egyikőjük be sem, úgy jobban fájna! Kívánom,hogy idővel Te is megtaláld a párod, higyj benne:)
2010. júl. 3. 11:24
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy kollégiumban laktunk az egyetemen, így ismerkedtünk meg. Különösen nem voltunk jóban, ha találkoztunk köszöntünk, váltottunk néhány szót, ennyi. Aztán mikor egy napon elmentünk az órák után kocsmázni, egyszer csak odajött hozzám. Szégyenlősen megkért, hogy menjek oda piát kérni vele, mert ő következett, és ha egyedül megy oda, akkor nem adják ki neki, mert kiskorú. Belementem, aztán még aznap sokat beszélgettünk, másnapra pedig elhívott randira a British Museumba. Olyan lazasággal és természetességgel tartott nekem egy kb. 5-6 órás múzeumi idegenvezetést, hogy a randi végére fülig belezúgtam, ami nem lett volna baj, de mint utólag megtudtam, mindez az arcomon tisztán látható is volt. Aztán nem volt megállás, járni kezdtünk, majd miután végeztünk, úgy döntöttem, hogy érdemes miatta Magyarországra költöznöm. Most már 6 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk (nem mint, ha a koliban olyan messze laktunk volna egymástól) és remélem hamarosan megkéri a kezem, mert csak vele tudom elképzelni a jövőmet.


26/L

2010. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez is olyan,mint ha egy filmbeli történet lenne :) Irigylem azokat,akik már az elején ilyen biztosak az érzéseikben. Jó lehet. Az idő igazolja is, hogy jól érezted már az elején. Nagyon romantikus lehetett az első randitok, de tényleg :)

Gratulálok, és köszönöm.

2010. júl. 3. 11:28
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy butaságnak hangzik, de az első pillanattól ahogy megláttam szerelmes vagyok belé, mikor először találkoztunk részegen leszólitottam, felvettem msnre. rá egy héttel találkoztunk, azóta is együtt vagyunk, már több mint egy éve. :) Bár hat év korkülömbség van az ő javára, én még elég fiatalka vagyok. 17/L
2010. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség, én hiszek ebben is. Néha utat kell engedni az ösztönöknek, megérzéseknek. Nektek is bejött:) További boldog éveket!

Grat, és köszi:)

2010. júl. 3. 11:51
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

másfél év elteltével sem tudom eldönteni, h szerelmes vagyok-e vagy sem... a szaktás gondolata foglalkoztat, ugyanakkor mégsem.



18l

2010. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Húha, hasonló cipőben vagyunk akkor... Mondjuk másfél év korrekt idő ahhoz, hogy az ember ne hozzon elhamarkodott döntést...

És meddig "vársz" még? A pasi tud a félelmeidről? Te hogy viseled?

2010. júl. 3. 14:57
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor szerelmes voltam a jelenlegi páromba, amikor még össze sem jöttünk. De nem mertem bevallani neki, féltem a visszautasítástól, viszont nem akartam reménytelenül szerelmes lenni, úgyhogy utalgattam neki. Féltem a kudarctól, de tőle is csak pozitív visszajelzés érkezett, aztán végül is ő volt az, aki bevallotta, hogy szeret. Nagyon boldog voltam :D

A kapcsolat első 1-2 hetében halványan volt egy olyan érzésem, hogy mi van, ha mégsem őt szeretném, mi van, ha csak azért vagyok vele, hogy legyen valakim, olyan volt, mintha még mindig az előző barátomat akartam volna visszakapni. Aztán ez az érzés teljesen eltűnt, rájöttem, hogy nekem tényleg csak ő kell. Az előző kapcsolatomban azt hittem, szerelmes vagyok, de amióta a jelenlegi párommal vagyok, azóta tudom csak, milyen az igazi szerelem. És nagyon jó érzés, hogy viszonozva van a szerelmem, hogy mindketten rajongással tekintünk egymásra. A szüzességem is ő vette el, és neki is én voltam az első.

Több, mint négy hónapja vagyunk együtt, és egyre jobban szeretem őt. Igaz, még mindketten fiatalok vagyunk, de én úgy érzem, hogy rajta kívül nekem nem kell senki és hogy vele le tudnám élni az életemet.

17L, párom 19F

2010. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Teljesen olyan volt, mintha egy felnőtt sorait olvastam volna, nem pedig egy 17 éves fiatal lányét. Annyira jó látni, hogy tényleg vannak még valódi emberek, valódi érzelmekkel :) Kívánom, hogy sokáig legyetek még boldogok együtt, és hogy semmi se bizonytalanítson el. Sok boldogságot!:)
2010. júl. 3. 20:41
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

14:55-ös vok.


Én tipikus olyan nő vagyok, aki minden dolgot szóvátesz.

Gyakran én magam sem tudom eldönteni, hogy mit érzek.

Van, amikor nem birom ki nélküle, de van, amikor azt mondom, h minek ez a kínlódás.. majd jön jobb, aki mellett nem filózok, hogy valójában mi ez az érzés.

Rendkívül társgüggő vagyok és depresszióra hajlamos.

Már egyszer szakítottam vele, és igen mély pontra jutottam, amiből nem tudtam kikecmeregni, hiányzott.

Igen erősen összezavartam szegényt, vmikor a fejéhez vágom, h soha nem szerettem, bár ez csúnya dolog.

máskor pedog bújok, és dorombolok neki, akár egy kiscica.

Túlságosan hangulatember vagyok. Többet érzek iránta, mint egy barát, de úgy érzem, nem szeretem őt minden porcikámmal, hogy nem adok meg neki mindent. (és emiatt sokszor szomorkodom) Nekem szexuális téren ő volt az első fiú. Sajnos nem sikerült túl jól. Nem bíztam még benne eléggé, és magamban sem. aZóta 4x,5x próbálkoztunk, de menet közben lelombozódok, ő is, én is.


Úgy gondolom, hogy ő az életem egy része, és ha szakítanék vele, a lelkem 70%-a maradna nála. Ő az egyedüli ember, aki hatni tud rám., ugyanakkor én őt bántom a legjobban. Nem tudom miért, a természetemben van, az előző pasimat is folyton megbántottam.

Az előző pasim iránt nem tudom mit éreztem, talán fellángolást, de utólag már a fene sem tudja....

2010. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!