Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mikortól érzett szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikortól érzett szerelmet a párja iránt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de új válaszok, tapasztalatok érdekelnének.

Persze, nem az idő számít, hanem a pillanat, mi volt az a momentum, mikor már biztosak voltatok magatokban? Vagy egyszer csak "úgy ébredtetek"? :)


Én 22 éves lány vagyok, lassan két hónapja vagyok együtt a párommal. Mondhatni, hogy ez az első komolyabb kapcsolatom, mikor úgy érzem,hogy tényleg komolyan vesznek.

Előtte kettő szintén komolyabb kapcsolatom volt, amit érdemes megemlíteni, az egyikben az egyik srác szeretett nagyon, a másikban pedig én voltam fülig szerelmes, és a srác nem, tehát egyik kapcsolat sem volt maximálisan "viszonzott". Mindkettő pár hónapos volt csak.

És most itt van Ő, akivel úgy érzem, hasonlóan érzünk, mégsem vagyok biztos magamban. Tudom hogy két hónap édeskevés még. Ő az első, akivel én is merek tervezni,akiben mondhatni maximálisan megbízom, és akivel a szerelmeskedés is igazán meghitt, és intim. Nehezen mutatom ki az érzelmeimet, viszont őt folyton ölelgetném :) Viszont ez nem az a hatalmas rajongás, ami bennem eddig a szerelmet "jelentette". Vagy a kettő nem is ugyanaz? Nem érzem azt, hogy másra vágynék, mégsem tudom megfogalmazni, hogy mit érzek.

Akik látnak minket, mindig elolvadnak, hogy mennyire szerelmesnek tűnünk... :) Azt, hogy szeretlek, még egyikőnk sem mondta ki...

Nem vagyok gyerek, érett a gondolkodásom, tehát az oltogatásra nincs szükségem.

A kérdésem az, hogy kiben hogy, és mikor tudatosult, hogy szerelmes? Mennyi időt adott magának?

Várom a történeteket:)

Köszi


2010. júl. 3. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk: általános iskolától kezdve ismertem a párom.Felettem járt 1 évvel.Aztán közép suliba is egy busszal jártunk.De konkrétan egyikünk se érdeklődött a másik iránt.Én elkerültem másik városba,férjhez mentem lett egy gyermekem.Ö Budapesten dolgozott(tőlem kb.150km re).Én haza költöztem édesanyámhoz,elváltam.Egy közösségi oldalon bejelöltem,mivel ismertem:)Ö felvett msn re.Elkezdtünk beszélgetni,majd neki vissza kellett menni Bp re.Jöttek az sms-k.

Én már itt "szerelmes" voltam belé:)Hiányzott mikor nem írt,pedig k.b 10 éve láttam élőbe utoljára.Állítása szerint ö is szerelmes volt belém csak nem merte bevallani.k.b 1 hónap után vallotta be(eddigre munkát váltott miattunk)

Most vettünk közös házat.Ő életem nagy szerelme!!!

2010. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hű, ez olyan, mint egy filmben :) Szép történet, minden jó, ha a vége jó! Gratulálok Nektek. Köszi, hogy megosztottad.
2010. júl. 3. 10:52
 3/21 anonim ***** válasza:
szívesen:D
2010. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én két évig vártam, hátha szerelmes leszek, de nem lettem. 20/L
2010. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés:)

A párommal egy hosszú,de rossz kapcsolat után jöttem össze!

Az ex-el szakítottam,majd elkezdődött a ma már férjemmel

a kapcsolatom!Mondhatom én szinte azonnal szerelmes lettem,

gondolom ő is,mert 1.5 hónap után megbeszéltük,összeházasodunk!

Akármilyen hihetetlen még így 5 év útán is szerelmes

vagyok a férjembe,imádom!Két gyerkőcünk van!

Hiszek abban,ha az ember keresi,meg is találja a lelkitársát!Csak keresni kell...sokáig...

2010. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is 22 voltam,amikor összejöttem vele:)))

/elöző/

2010. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló! Sajnálom! És hogy hogy vele maradtál két évig? Ő tudta, hogy még nem vagy belé szerelmes?

Kedves harmadik! A Tiétek is szép történet. Én is hiszek abban, hogy be lehet vonzani, csak hinni kell benne. Remélem, én is így jártam...

Köszönöm

2010. júl. 3. 10:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi kétszer voltunk együtt ilyen futó kalandként, mindkétszer ő szakított velem. Én már ekkor fülig szerelmes voltam belé, úgyhogy a szakítás nagyon mélyen érintett. Eltelt 3 hónap, ami alatt külföldön dolgozott. Mikor hazajött egy teljesen más ember állt elém, aki lassanként udvarolni kezdett, és végül megint összejöttünk. Egy hónap után mondta ki a "szeretleket", de tényleg komolyan gondolta. Az addig tivornyázóbb életet folytató macsó szépfiú megkomolyodott :) Kellett 3 hónap amíg tényleg elhittem, hogy most egy új ember áll előttem :) Nem tudom mi játszódhatott le a fejében azalatt a távol töltött idő alatt, de hálás vagyok annak a külföldnek :) Mindennek már 3 éve, és az esküvőt tervezgetjük.

21/L

2010. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De szép történet a Tiétek is:) Ritkán hallani ilyenről, hogy valaki ENNYIT változzon. Nekem is volt egy hasonló fiú az életemben, hasonló a sztori, külföld, stb., de mint utóbb kiderült, a macsó élettel mégsem tud felhagyni. Pedig szerintem ő is ezt hitte.

De örülök, hogy nektek sikerült:) Sok boldogságot.


A "szerelem felfedezésére" emlékeztek, vagy mindenkinél szépen lassan jött?

2010. júl. 3. 11:12
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt még ilyen :( vagy én ijedek be,vagy a fiú dob ki hülye indokkal,bár még akkor se szerettem egyiket se.
2010. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!