Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet magyarázni a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet magyarázni a szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az egy érzelem.
2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem. Fél éve vagyunk együtt a barátommal és a szüleim mindig kérdezik, hogy mi az hogy szerelmes vagyok belé, miért pont ő kell. De nem tudok rá válaszolni. Egyszerűen kötődöm hozzá, imádok vele lenni, minden mozdulatát imádom, a csókjaitól felforr a vérem és mikor vele vagyok, hihetetlen nyugalom száll meg és nagyon féltem, nehogy baja legyen. Szerelmes vagyok:)

16/L

2011. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
magát a szerelmet meg lehet, hiszn tudjuk, milyen folyamatok játszódnak ilyenkor le az emberben, és ezeknek milyen hatása van. azt viszont, hogy valaki miért pont abba az embrbe szerelmes, akibe, általában nem tudja mgmagyarázni senki. mert fel lehet sorolni egy csomó jó tulajdonságot, hogy ezért vagy azért, de ugyanazok kismillió másik emberben is megvannak, mégse a másik vagy a harmadik, hanem pont az az egy.
2011. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmagyarázni. Biológiai folyamatok sora, a másik pedig, hogy egy elvont fogalom, amit nem lehet definiálni. Valami pluszt találsz meg a másikban, ami megmagyarázhatatlan.
2011. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!