Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
 81/103 anonim ***** válasza:
33%

Közben látom törölték a másik kérdésedet, ahol a privát üzenetet posztoltad. Érdemes kitakarni ilyenkor az üzenetküldő nevét. Nem véletlenül privát... valószínűleg ezért törölték.


Más:

Van különbség -nem is kicsi(!)- a „Megvéded magad” és a „lesüllyedsz a szintjükre” között.


Szóval én próbálok hinni neked azzal kapcsolatban, hogy te egy értelmes, következetes, figyelmes, tanult, igényes lány vagy, de amikor ilyen „lesülyedsz a szintjükre” típusú visszaszólást látok tőled, az nagyon megingatja ezt képet rólad.


Persze nem nekem, nem nekünk, kell bizonyítanod, hanem magadnak!


Főleg mikor nem jönnek össze a dolgaid, tele vagy kielégítetlen szükségletekkel, frusztrációt és feszültséget érzel... bajban mutatkozik meg, hogy ki milyen ember. Ilyenkor kell tudni erősnek maradni! Mutasd meg MAGADNAK, hogy erős tudsz lenni ilyenkor is! Felülkerekedni a sértéseken.


Mondd el magadnak, hogy mire van szükséged, és tegyél érte, magadért!

[link]

2019. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
70%

Komoly munkahelyrol ezzel az outfittel ugy hazakuld a fonok, mint a huzat.


Nyilvan ameddig gyakornokocska vagy, elnezegetnek, de "elesben" egy normalis helyen sem toleraljak ezt.


Valaszolva a kerdesedre, a stilusodon kellene picit finomitani, hogy ne tunj idegesito.sznobnak es ugyanakkor megkozelitheto legyel.

Lehet, hogy egy tok kedves, szeretheto.lany vagy legbelul. Sot, maganyos is lehetsz, elhiszem, de korant sem vagy tokeletes.

Ha ezt belatod es elkezdesz dolgozni magadon, valtozni fog a helyzet :)


sok sikert! :)

2019. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
100%

Talan segít:


Ezek szerint brutál jo csaj vagy, igy hemzsegnek körülötted a csávok. Olyan is aki nem kene, de ha olyan jo csaj vagy,akkor magasabb szintrol is nézelődnek feled. Nyilvan szelektálnod kell köztük. Pl. tinder jo lehet vagy hasonlo mert ott te valasztasz vagy kezdemenyezz te egy buliba...

DE azt felejtsd el, hogy az alapjan értékeld magad hogy a Corvinusra jársz meg 2000 követőd van. Ebből előbb utóbb majd kinölsz. (Jó esetben)

Nekem volt egy haverom aki menő ügyvéd volt már akkor, és ő mondta azt hogy aki igazán fontos ember az nincs fenn a facen.

És k....ra igaza van. Vallalkozóként egy plusz kockázat az egesz...de majd meglátod...

A masik dolog: egy talpraesett burkolo 8 eves gyakorlattal havi 1,5 millat megkeres a sajat kis szakmunkasaval, de mondhatnam a festoket, parkettazokat stb.


Te mihez fogsz erteni tenylegesen a bsc-d utan?

Bemégy egy multihoz majd sz...t lapatolni...

Nagyon sokan lenezik a kozgazt is. En gepeszmernökként végeztem. Nah bumm...ki nem sz...j le... Most még neked nagy dolog, hogy lesz vmikor egy diplomád.


Hidd el nem ezektől függ a rizs ára - ahogy szokták mondani.

2019. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
33%

Majd rájössz, hogy nem az alkalmazotti élet a tuti. Most még csak ezt látod.


Én meg már a hasonló dolgokkal nem is foglalkozok, hogy vki jól néz ki, hogy azon pörogjek h egy multinal milyen jo es milyen jól fizet. Nagy sz.r az...hidd el..


Oke tudjuk hogy férfiaknak bejónnek a jó nők és d..nák őket.


Egy nő arra kell amire kell.

Jó ha szép de jó ha nőies is. Lehet sikeres szakmájában de ha jó csaj vagy sokan nyomulnak nálad...celebek vállalkozók...szóval kicsit nem értem.

2019. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén, nem volt időm végigolvasni a válaszokat, de azt is őszintén mondom, hogy nem is bánom.. Valahol egyébként megértelek és igyekszem naivan elhinni, amit írsz magadról. Miért ne? Sok-sok kívánok Neked; talán légy egy picit őszintébb és ne csak a gyk-ra írd ki a mondanivalódat; hanem élőben is bátran vállald fel ezt. Hiszen ez vagy és hozzátenném, hogy egyáltalán nem pejoratív, hanem sokkal inkább pozitív értelemben értem. Annak meg külön örülök, hogy a szereposztó dívány nem működik nálad. Jó éjt!
2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
100%
Tipik spoiled bitch
2019. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
gyagyás tóni megint nőnek adod ki magad? már azt hitték itt többen hogy az elmére vittek hogy nem jelentkeztél. de meg vagy úgy látom. hogy mit csinálj hogy a manusok 99 százaléka ne féljen oda menni hozzád?ez mán teljesen kikészített ezér egy megoldás van azt hiszem. kösd fel magad
2019. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
92%

vajon egy ilyen bezzeg-csaj, mint te, kérdező, miért a gyakorin, egy tömegfórumon akarja megoldani az életét?


miért nem egy sztárpszichológus légkondicionált irodájában, a krémszínű, antik díványon ülve analizáltatod magad?

2019. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
100%
Hengtereg a mocsokban, fekudj taj reszegen az arokba, es hanyd ossze a hatso ulest. Akkor talan felfigyelnek rad, igy csak egy szabvany nagykepu csaj vagy, ezrevel vannak ilyenek.
2020. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
100%
:D
2020. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!