Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
94%

Na figyelj, komolyan nem bántásból de: Én szakmunkás vagyok. Ugyan a személyiségem az "isteni" és a "csodálatos" között van félúton, de átlagos életem van. Ettől függetlenül b/\szhatod a leìrtakat, ha nekem Mága Zolival jössz onnan leveszem hogy zenei analfabéta vagy és te vagy kevés hozzám 😂


(Egyébként végre kreatìvkodnak a trolljaink.Ez jó)

2019. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán minek neked bárki is?

Fürdőzz tovább a saját egódban, építs karriert és légy büszke az önállóságodra. Úgyis mindenkit csak szétfrusztrálnál és megnyomorítanál egy kapcsolatban.

2019. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
A jogász szak tényleg egy vicc, lehet sokat kell seggelni, de rokonom most csinál egy második diplomát levelezőn munka mellett, hogy normális állása is legyen...
2019. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
37%

Meg is van kérdező, hogy mi a "baj" veled. Te versenyzel a férfiakkal.

32/f

2019. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 A kérdező kommentje:

4 oldalnyi komment, és közte egy darab válasz sincs a kérdésemre. Gyakorikérdések színvonal.

Érdekes, a másik emberke akinek bebizonyítottam, hogy nem vagyok fake milyen csöndbe maradt. :)

2019. jan. 3. 19:07
 36/103 anonim ***** válasza:
100%
Látod, leírom neked a legnagyobb titkomat, felfedtem az egyetlen hiányosságomat, erre jössz nekem a frusztrációmmal... Nem baj, neked elnézem, de csak azért mert majdnem ugyanolyan hibátlan vagy mint én. (Nem kamu!)
2019. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
54%
Én privátban írtam, mert szerintem ismerem a helyzeted:) Csak kicsit hosszú lett, elnézést:D
2019. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
74%
35.: A válasz az, hogy te egyedül tökéletes vagy. Maradj egyedül. Az, hogy bizonygatási kényszered van, azért vicces. Ja, és te tényleg versenyezni akarsz a ferfiakkal. Tudod a férfiak nem farkas nőt akarnak. Írom ezt úgy, hogy feminista vagyok. Te férfi akarsz lenni, lenyomni őket. Ebben semmi vonzó nincs. Persze, lehet szép a tested, de egy kapcsolathoz nem vagy vonzó.
2019. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
83%
32/f, neked mi a szakmád? Nagyon nagy a mellényed....
2019. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
93%

Szóval mit tegyél ennyi a kérdés? (Miután fél oldalon keresztül leírtad milyen szupi az életed?!)


Elsősorban szerintem békülj ki magaddal. Azért nem közelednek a férfiak, mert süt rólad, hogy habár karrierépítés terén már teljesítettél viszont tudod magadról, hogy másban nem. Épp ezért nem írtál magadról olyan pozitívumot ami igazán számítana a párkapcsolathoz.

Annyit felfogtál épp ésszel te is, hogy a "én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön" szöveged inkább furcsallást vált ki az emberekből. Nem mersz elmenni szórakozni inkább egy barátnőddel meginni par pohár sört/bort/pezsgőt nehogy mások rosszat gondoljanak rólad?! Ez itt a probléma.

2019. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!