Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
 61/103 anonim ***** válasza:
91%
"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
2019. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
96%

egy mezei, 3 éves, gagyi pszf-es főiskolai alapdiplomával is lehetnél kontroller, nem kellett volna hozzá 2 corvinusos diploma, és 5-6 év egyetemi cumizás :S... most úgy mondod, mintha a controllerek mta kutatók lennének

sőt, ismerek olyat aki egy 2 éves felsőoktatási szakképzéssel kontroller

2019. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?"


Semmit. 1% is bőven sok, csak így nehezebb lesz megtalálni a párod. De lényegében 1 ember is bőven elég egy életre,csak szerencse kell hozzá. A saját személyiségedet nem tudod megváltoztatni, max eljátszhatod,de annak semmi értelme nincsen, mert akkor nem önmagadért fognak szeretni.

2019. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, én a sajtos bureszt dupla sajttal és dupla ubival szeretem! Ja és dobj majd hozzá egy közepes adag krumplit is! Találkozunk a Mekiben :)
2019. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:
# 64 Nem leszek a munkatársad, ne próbálkozz.
2019. jan. 3. 21:16
 66/103 anonim ***** válasza:
97%

Nem bántásból, de lehet szimplán sznobnak néznek.

Gondolom elég drága cuccokban járkálsz, keveset mosolyogsz és van mellé egy erős temperamentumod. Ezek pedig lehet nem vonzzák annyira a másik felet.

Ha pedig ez nem, akkor ott van a többi: úgy gondolják van barátod, elérhetetlennek tűnsz vagy lehet nem vagy az esetük, de még ott van az is hogy gondolván a mostani pénzügyi állapotodra elég gáz lenne nekik a kis diákpénzből egy "luxusabb" életkörülményekhez szokott lányt szórakoztatni.

2019. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
79%

"Mit mondanak neked azok a fogalmak" Ezek csak címkék, amiket magadra ragaszthatsz, mint egy termékre. A futószalagon dolgozók sem hasznos terméket állítanak elő, hanem ők maguk a termékek a szalag végén. Ha jön egy betegség, egy közelgő pénzügyi válság, egy meteorit, ezeket hiába lobogtatod. Az összes diploma egy nagyszar, használható tudást nem adnak. Jól megfizetik, hogy behódol az ember ennek a rendszernek. Ha fellázad, ugrik a jó nyugdíj, tanári/mta-s/mérnöki fizetés. Az élet fontos kérdései, hogy ki vagy te, minek születtél meg, mi a küldetésed.

A szépség az külsőség, nem a te érdemed, hanem veledszületett adottság. Mága Zolitól nem esek hanyatt.

Az insta tele van curvákkal, oda nem raknám fel magam.

Ettől még lehetsz normális, csak a leírtakból ez jutott eszembe. Ezek mások véleményei én csak átadtam, de hasonlóan gondolom.

2019. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
47%

Ja igen, utolsó amit írt

Van 2.000 követőd az nem mondható nagy számnak. Mindenki megtudja csinálni ezt a számot ha nem privát a fiók, inkább az átlagos lájk számot nézd meg:)

Láttam már olyan 5.000 követős egyént akinek a képére 30 lájk érkezett.

2019. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
89%
Az instás lájkvadászat nem értelmiségi gondolkodásra vall.
2019. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy tényleg nagyon ellentmondásos a kérdés.


Ki tudnád fejteni higgadtabban, hogy mit szeretnél?


Amit én nem értek egyelőre a kérdés és a válaszaid alapján sem:

-az jön át, mintha azoktól várnád el a kezdeményezést, akiket amúgy lenézel(?) (és ebből következtetünk, hogy el is utasítanád őket). Szóval ez a „Minek?” kategória.

Elnézést, ha félreértelek.


Amúgy itt felettem is írják, hogy ha 99% nem jó, akkor az 1% is elég. Én is válogatós vagyok. De megéri. Mégis ki a franc akar olyannal lenni, akivel nem illenek össze? És pont erre jók az olyan események, amit írtál, mint az újévi komolyzenei koncert, ott ismerkedhetsz hozzád hasonlóval!


De úgy általában, egy jó kapcsolat, egy jó barátság sokkal könnyebb, tartósabb és gördülékenyebb, ha hasonlóak vagytok, hasonló a személyiségetek. Tehát mindenképp én azt javasolnám, hogy hobbin keresztül és munkahelyen keresztül ismerkedj! Vagy akárhol, ahol hozzád hasonlók lehetnek.


Hogyanról nagyon nem tudok mondani semmit, mert én a pasioldalt ismerem férfiként, és abban sem vagyok jó 😃

Én az „élőben megismerem, de facebookon kezdeményezek” típus vagyok.. 😃 de működik, szóval nincs bajom 😃


Próbáltam tanulni a témáról. Nagyon nem tudtam alkalmazni, pedig nagyon jó és meggyőző dolgok vannak benne.

Első benyomás c. könyv (torrenten is fent van, ha kell segítség, írj!)

Nagyjából arról szól, hogy hogyan tegyél jó benyomást úgy, hogy önmagadat adod.

Első téma rögtön az, hogy hogyan legyél mások számára elérhető, olyan ember, akinél kezdeményeznének beszélgetést. Van benne önvizsgálat is, szóval hasznos lehet mindenképp.

Meg úgy ez főleg testbeszéd. Ami ugye tudattalan általában, azaz olyan testtartást veszel fel, amit az adott helyzetben kényelmesnek érzel. És lehet, hogy ez nálad egy elzárkózó, vagy valami, ami miatt nem kezdeményeznek nálad.

Testbeszédhez Allan Pease könyveket ajánlom, az is van torrenten, meg rakás cikk is van. Bármi jó, ami tetszik neked.


Így első ránézésre ennyit tudok hozzászólni.


(Még a gyakoris közösséggel kapcsolatban... hát igen, itt szokás beszólni a kérdezőnek, főleg ha valamit nem értenek a kérdéssel kapcsolatban, vagy igazságtalannak, vagy társadalmi rend ellenesnek éreznek. Ha nem tetszik egy válasz, akkor lehet pontozni, illetve ha sértőnek gondolod, akkor jelenteni moderátornak. De ha visszaszólsz, akkor az -látod- csak olaj a tűzre, és mégjobban szétoffolják a kérdésedet, meg még dühös is leszel... 😃 nem éri meg, nagyon nem 🙂 )


26f

2019. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!