Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
 51/103 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező. Próbálok nem beszólni.

Nos ugye ahogy leírtad magad, te egy értelmes,okos,művelt nő vagy, emellett jó stílusod van és jól is nézel ki. Nos ezek alapján szerintem te egy tökéletes nő vagy. Nos a problémám nekem az hogy ha egy értelmes nő vagy akkor nem nézed le azokat akik kevesebb jövedelemmel rendelkeznek. Említed azt hogy az orvosokat tiszteled , de te 3x annyit keresel. Ha te egy értelmes nő vagy akkor egy párkapcsolat esetén ez nem befolyásol, mivel adott esetben az orvos párod hasonló értelmi szinten van mint te.

Említetted hogy a mérnöki szakon sok a lutri. Ebben egyetértek veled némileg, de én ismerek környezetmérnököt aki a szakmájában dolgozik és nagyon jó fizetést kap.


Hogyha te egy művelt és értelmes nő vagy akkor pont nem foglalkoztat hogy az instagramon hány követőd van.Nagyon tisztelem hogy a kultúrát részesíted előnyben és nem azt hogy hogyan baXál be szilveszterkor. Attól hogy jó családból származol, attól hogy sikeres vagy és vagyonos , még lehetsz közvetlen, lehetsz jó fej. Próbálj lazábban gondolkodni,légy nyitott ! Attól hogy lazán gondolkozol attól még lehetsz stílusos és elegáns. Illetve ne nézz le másokat.

2019. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
59%
erről ennyit
2019. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim válasza:
89%

Mága Zoltánnal a helyedben finoman fogalmazva nem dicsekednék. Vidéki, egyszerű felfogású nagymamámnak volt a kedvence. Maradjunk ennyiben.

Értelmes nő nem játszik fotómodellt instagramon. Szinten aluli, akárhogy is néz ki az ember. Értelmes nő valódi teljesítménnyel akar sikerélményt szerezni.

Megmondom őszintén,mi eltések nem néztünk föl soha a könyvelőkre. Valahogy egy könyvelőről nem az jut az ember eszébe, hogy húha,mekkora értelmiségi. Tény,hogy nem keresnek rosszul,de annyira jól sem. Véletlenül egy multinál dolgozom,ahol hemzsegnek az ex-corvinusos könyvelők, kb.ismerem a fizujukat is,én sem kapok kevesebbet.

A helyedben kicsit visszavennék. Elkezdeném emberszámba venni a többieket.Butuska dolgokat írtál,de még fiatal vagy, fejlődhetsz. Az élet rádcáfolt,mert nem érdeklődnek irántad a férfiak. Ez még lehet jobb is, csak neked is kicsit jobb embernek kell hozzá lenned, hogy egy kedves, jó embert tudjál magad mellé vonzani.

2019. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
40%

Kezdésnek :


-ba -be != -ban -ben

2019. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim válasza:
87%
Egy majdani diplomás hűűű de patent lány mi a kukacért a gyikon kér tanácsot a problémáira? lol tiszta kamu
2019. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim válasza:
91%
"autista kockák"? "autista kockák"?..Az az "autista" aki megszült téged.... Tanult ember vagy elvileg, mondjuk tuti kamu, de ha az vagy egy tanult diplomás f asz vagy. Az autizmus egy komoly betegség, de az agyon iskolázott pici buksid ezt nem tudja felfogni. Ezért az undorító lényedért nem kellesz egy pasinak sem. Max egy olyan buta csupasz buroknak kellesz mint ami te is vagy. Szánalmas emberileg egy hatalmas 0 vagy.
2019. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:

# 56

Az megvan, hogy az autizmussal sértegeted az anyámat (holott én sem rád, sem családtagjaidra nem mondtam ilyet, hanem olyan emberekre, akiket valószínűleg életedben nem találkoztál, szóval csak tippem lehet miért vetted így magadra), de te kikéred magadnak, hogy számodra teljesen idegen embereket illetek ilyen jelzővel, mert betegség?

Vicces, hogy leszóltok bizonyos dolgok miatt, de még a saját logikátokat sem tudjátok követni, és ugyan azt csináljátok, csak sokkal undorítóbban.

2019. jan. 3. 20:43
 58/103 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron mit akarsz itt, kérdező? A kérdéseidre igen sokfajta választ kaptál, beleértve tippeket is arra, mit csinálj, hogy "a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzád".
2019. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 A kérdező kommentje:

Gondolom nem sok közöd volt az üzleti tudományokhoz sem a munkád sem az egyetemi tanulmányaid során.

Megnézném, hogy valaki egy corvinus msc-vel, meg mondjuk egy acca képesítéssel elmegy mezei könyvelőnek...

Én is ismerek sok olyan elte bölcsészdiplomást, aki a nyelvtudása miatt bekerült egy multihoz, igazából egy érettségivel is elvégezhető vevőszolgálati, beszerzői, kapcsolattartói munkára, de azért ne hasonlítsuk őket össze a valódi, szakmai munkát végző közgazdászokkal.

Mit mondanak neked azok a fogalmak, hogy IFRS, R2R, Controlling, Audit, FP&A, Tax, Treasury, Transfer pricing és még sorolhatnám...?

2019. jan. 3. 20:54
 60/103 anonim ***** válasza:
81%
59.: mondom, hogy te be akarsz szállni a facméregető versenybe. Olyan vagy, mint egy bika, aki meglátta a vörös posztót. A férfiak rémálma.
2019. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!