Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 A kérdező kommentje:

Attól, mert irigylitek más életét, még nem troll...

Privátban lehet írni a hitetleneknek.

2019. jan. 3. 18:45
 12/103 anonim ***** válasza:
90%
El kell, hogy szomorítsalak, a nagyra becsült szakodat az összes mérnöki, jogi és orvosi szakra járó lenézi (persze nem szép dolog lenézni másokat, de ők valószínűleg nem tartanak olyan nagyra)
2019. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, te IRL is rajongótábort akarsz gyűjteni?
2019. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
18%

Nemtudom miért kell trollnak kikiáltani. Vannak gyönyörű, intelligens és gazdag emberek az országban.


Én egy mezei átlagnál kicsit szebb, kicsit gazdagabb, kicsit értelmesebb lány vagyok, és még én is megkapom néha, hogy nem gondolták, hogy szóba állok velük. A vicc az egészben az, hogy ezt olyanok mondják, akikre én is felnézek, mert sokkal magabiztosabbak, műveltebbek vagy gyakorlatiasabbak nálam.


Szóval ne tarts ettől, valld be nyugodtan, ha téged is lenyűgöz a másiknak valamelyil olyan tulajdonsága, amiben te annyira nem vagy otthon. Ha látják, hogy elpirulsz vagy ezt azt nem tudsz(pl tiplit választani a falba polc felfúrásához), rá fognak jönni, hogy te is csak ember vagy.


Van egy barátnőm, aki hasonló hozzád, de ha egyszer egyszer olyan helyzetbe kerül(véletlen leönti magát, csuklik, valami rosszul emlékszik, stb) akkor látszik, hogy olyan mint bárki más, máris egy szinten érzi magát vele az ember.

2019. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
97%
🤣Arra még nem gondoltal, hogy a bekèbzelt, utálatos stílusod miatt kerülnek nagy ìvböl?
2019. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
93%
Kamu, mint a fizetésemelés.
2019. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
90%

Nem hinném, hogy föltétlenül "kevésnek" éreznék magukat. A leírásodból annyi jött le, hogy holmi kirakat bábúnak látod magad, mint valami "trófea", akivel henceghet a párod, pedig a párkapcsolat nem ebből áll. Nem attól lesznek ők boldogok, hogy a barátnőjüknek 2000+ követőjük van facebook-on. Valószínűleg felnőtt fejjel nincsenek ilyen nyálas tini álmaik, hogy egy insta-sztárt birtokoljanak. Attól sem lesznek boldogok, ha hozzájuk vágod a Corvinus diplomádat.


Kit érdekel, hogy elpirulnak a társaságodban? Szoktál olyant is tapasztalni, hogy valaki jól érzi magát a társaságodban? Olyant, amikor felszabadultan és önfeledten beszélgettek, miközben mindketten jól érzitek magatokat és nem csak arról szól minden, hogy te felvágsz az értékeiddel, és várod, hogy a másik férfi a csodálóddá váljon? A leírásod alapján úgy érzem, hogy nem igazán érted, hogy mit is jelent a párkapcsolat, inkább valami rajongó díszpincsit szeretnél magad mellé.

2019. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
87%

Jujj, privátban?? :)) Csak nem ide is ideértek a fizetős nénik. :DD


Istenem, add, h troll legyél! Ilyen butus nem lehet egy ilyen tökéletes lány. :( :D

2019. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
26%

Nincs semmi ami miatt frusztráltnak kellene éreznem magam kérdező, de őszintén szólva fogalmam nincs mit kezdenék veled. A hozzád hasonló nők inkább sikeresebb fajta férfiak a szememben, mint nők. Haverkodni haverkodok akár az ilyenekkel, de egyebet elképzelni nem nagyon tudok.

32/f

2019. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem (csak?) arról van szó, hogy nem érzik elég jónak magukat hozzád, az elmondottak alapján simán csak nem kerülsz képbe náluk, mert minek, nincs semmi közös bennetek. A Corvinus jó egyetem, persze, de én is ugyanúgy diplomás körökben mozgok (én ELTÉs voltam, a férjem BME-s, a kollégáim közül sokan jöttek Corvinusról, a baráti köröm is leginkább végzett ELTE vagy BME-s, szóval azért van merítés), és valahogy nem vettem észre azt, hogy bárkit is érdekelne melyik egyetemről van a diplomád, nemhogy még megfélemlítsen.


Van egy ismerősöm egyébként, aki a leírásod alapján eszembe jut, hasonlóan gondolkodik és beszél ő is, mint ahogyan te fogalmazol. Amikor megismertem, ledöbbentem rajta, hogy 29 évesen hogyhogy egyedül él, miért nincs párja, hiszen gyönyörű, kedves, intelligens lány, beszédes, nyitott, papírforma szerint abszolút főnyeremény. Aztán megismertem, és valahogy minden értelmet nyert :D

2019. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!