Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
 71/103 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem tudom hogy kik azok a kovetok és kiket követnek és hova és miért akkor...

Akkor én most ez alapján valami alja csávó vagyok ?

2019. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim válasza:
96%
Hát pedig corvinusisok csinálják a könyvelést,nem tudom hol élsz. Dolgoztam R2Ron,szóval elég jól tudom. Azért azt gondolom,sejted,hogy frissdiplomásként nem vezérigazgatói széket kapsz majd.Tény és való, hogy nehéz a számvitel, de Nobel-díjat azért ne várj érte.Elég sok van belőletek,tény,hogy igény is van rátok,de egy corvinusos is sajnos csak porszem a gépezetben.
2019. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lehet, hogy úgy öltözöl, mint egy karrierista fapina, amit te lehet elegánsnak gondolsz, de minimálisan sem szexi, és árad rólad az egoizmusod és a céltudatosságod, ami a legtöbb férfit taszít. Kis butácska, irányítható szőke cicababát akarnak.
2019. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 A kérdező kommentje:

Szerintem lehet egyidőben elegánsan és szexisen is öltözködni. ;)

[link]

2019. jan. 4. 14:58
 75/103 anonim ***** válasza:
88%

Látod, erről beszéltem. Árad belőled a sznobizmus meg az egoizmus a Burberry nadrágoddal együtt. Tipikusan az a nő vagy, aki besétál valahova, és a szeméből meg a járásából jövő magabiztossággal megöli a férfiakat, senki sem akar maga mellé egy ilyen nőt, aki mellett kisebbségi komplexusa lenne.

Sajnállak, mert maximum olyan férfi fog közeledni feléd, akinek pszichopata, szociopata magaslatokban van az egoja, és emögött nem feltétlenül lesz valós teljesítmény.

2019. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
100%
Balázska? :D
2019. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
Ki ez a lány a képen?
2019. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
20%

Azz igen, ezt nevezem szólásszabadságnak. Töröltetni egy normális kommentet mert nem tetszik. Gratulálok, igen nívós hölgy vagy. A modiknak is egy nagy pacsi, örülök hogy végzitek a dolgotokat....

Viva la Switzerland

2019. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
68%
A szöveged alapján pszichopata vagy. Nem beszólni akarok, komolyan mondom.
2019. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
79%

81 te melyik univerzumból jössz? Ugyanazt a képet néztük? Én egy lányt láttam aki mezítláb nyárias öltözetben egy fekete combcsizmában volt. Azóta is röhögök ha eszembe jut a kép :-D

Azt hiszem kezdem is érteni a kérdező gondjait...:-) a személyiségének kívül persze. Kívülről is akadnak gondok :-)

2019. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!