Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
100%
32F egy munkanélküli, non stop csak kommentel az oldalra XD
2019. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
90%
Változtass a bekèbzelt, utálatos, ostoba stílusodon! Tessék...itt a kérdésedre a válasz másodszorra is!
2019. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
100%
#41, végre másnak is feltűnt ez! :)
2019. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
84%

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem eléggé lejön valakiről, hogy szerény-e vagy nem, mármint személyesen is, testtartás, beszéd, egyéb non-verbális jelek. Az írásodból is lejön, hogy azért Te nem igazán vagy szerénykedős. Ami nem feltétlen baj, kinek mi, de ha nem kamu kérdés (és egy unatkozó srác írta) akkor ebből kéne visszavenned, mert tuti nem hiába félnek, azt látják, hogy lekezelő vagy, magadat meg magasabbra tevő.


Remélem érted. Itt is kiemelted a 2000+ követőd, mesterképzést, családi háttér, túlzásnak érzem a kérdéshez.


Ezt a Corvinus dolgot mondjuk nem értem, lehet, hogy piacképes, de manapság szerintem nagyon elterjed a mérnök, informatikus, tudós vonal, és sokkal menőbbnek tartottak mint egy közgáz szak, meg izgalmasabbnak, és mondjuk én személy szerint egy PhD vulkanológus nőtől sokkal jobban tartanék, mert arról rögtön az jut eszedbe, hogy sokat utazhat, izgalmas, mennyi mindent láthatott a világban, marha okos, stb stb.

2019. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
77%
Az én elméletem szerint 32F az oldal főszerkesztője. Vagy ő isten 😀
2019. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 A kérdező kommentje:

Mi az a bekéBzelt? :3

Nincs utálatos stílusom, élőben senkit sem szoktam negyed ennyire sem sértegetni egy kommunikációban, mint amennyire most azt ti megengeditek magatoknak.

Ha én utálatos vagyok, akkor ti mik vagytok?

2019. jan. 3. 19:23
 47/103 anonim ***** válasza:
59%

ha érdekel még vélemény..

nem tartanálak elérhetetlennek:

-a származásod miatt...arról senki sem tehet és nem is takarózhat vele

-a szüleid anyagi háttere miatt...nálam egyenes hátrány a gazdag család, maga az ember mélyen megsínyli mikor egy külön világban nevelik fel és nem a valóságban

-az intelligenciád miatt...ha megütnéd a szintemet (bocs de őszintén kétlem) akkor meg nem hoznál vele soha zavarba, nem fitogtatnád szóval az megint béke

-a végzettséged és a leendő fizetésed sem tudna presszionálni mivel én technikusként össze tudtam hozni elég komoly dolgokat, úgy 40 éves korod előtt fix, hogy nem érsz utol csak a diplomáddal..mondjuk ez szintén nem versenytéma már udvarlásnál sem

-az insta vonal, ha nem ment az agyadra akkor nem szednélek le róla de mikor megismernéd az 1000+ ismerősömet a való életből, hát elgondolkodnál rajta, hogy mivel tudsz hencegni


ami esetleg zavarba hozna az

-a szépséged de ahhoz természetes szépségnek kell lenned..nem vagyok ronda de adonisz meg végképp nem, szóval ha tényleg kirívóan szép vagy akkor nem kezdenék nálad..nem azért mert zavarna, hanem reális ember vagyok és jól megvagyok fájdalom nélkül is


és jaaa, egy frusztrált férfi vagyok én is, akinek online nagy a szája..talán nem, nem tudom


egyébként jó a számvitel, abszolút kell manapság és lenne rá ötletem, hogy mit újítsak benne, szóval én alapvetően támogatlak ebben csak ne szúrj ki magaddal, hogy engeded, hogy felemeljen..


25F

2019. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
89%

Látom nem sikerült leszűrni a lényeget a válaszomból. Csinálj olyan dolgokat, amikben nem vagy túl jó, így hétköznapinak fogsz látszani.


Indulj falatmászni smink nélkül, korizz egy nagyot piros orral, kezdj új nyelvet tanulni, ismerkedj olyan helyen, ahol a srác hasonlóan béna lehet, vagy épp menőbb nálad. Ne említsd elsőre az egyetemet vagy a szüleid pénzét. Simán foghatnál pasit, ha tennél érte.


Nem egy zsáknyi embert kell meggyőznöd arról, hogy elérhető vagy, hanem csak azt, aki neked szimpatikus. Ismersz már ilyet?

2019. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
80%
48 - az már nem jó neki mert ki kéne hozzá mozdulnia a komfortzónájából és a safe space-ből.
2019. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
91%
Nekem úgy tűnik, hogy segítő szándékú válaszok is vannak a sértegetések mellett, de mivel a kérdező provokálásból írta ki a kérdést, ezeket figyelmen kívül hagyja. Inkább azzal foglalkozik, hogy a bunkó stílusú kommentekre visszaugasson, majd arra panaszkodjon, hogy "egy darab hasznos válasz sincs".
2019. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!