Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok mindent egy másikér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok mindent egy másikért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha tetszene nektek valaki, akivel kapcsolatban azt éreznétek, hogy minden jót megtaláltáltatok benne és feltétel nélkül elfogadnád őt, DE van egy elég hosszú párkapcsolatod, ami már nem egészen jó(bár helyrehozható)! Az újat választanátok, vagy a régit(biztosat)? Feladnátok mindent egy másikért?
2010. jún. 23. 14:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

sajnos en is ebben a cipöben jarok , csak nalam bonyolultabb a tema .... mi mar 10 eve vagyunk együtt es közös mindenünk :o( az "uj" pasi teljesen mas mint a mostani , nagyon hasonlitunk .... azt hozza kell tenem hogy 10 evel idösebb nalam ....

sajnos en sem tudom mit tegyek ... a szivem szakad meg ha belegondolok hogy ertem kell szenvedjen valaki :o(

2010. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Dönteni helyetted szerintem nem jó dolog, nem hallgass senkire csak magadra. Az egyetlen ami segíthet azok kérdések amiket feltehetsz magadnak, a válaszokat értékeld magad. Tehát:

megtettel mindent hogy megmaradjon a kapcsolat?

mi volt a probléma, miért nem működött? mit tettél-tettetek ellene?

miért-hogy kezdtél el mást keresni? ezek szerint meg a kapcsolatban voltal, de mar újabbakat kerestél? tényleg szeretted?

működne az új kapcsolat? az előzővel voltak közös terveitek?

mit jelent hogy mindent megtaláltál benne? kedves-okos-vicces-jólnézki vagy több? mióta ismered? ugyértem biztos hogy minden megvan benne? a sokat beszélgetünk az mennyi?

ha ezeket megválaszolod szerintem könnyebb döntésre jutni. ha ide kiírod talán meg segítünk is.

illetve ezeket a dolgokat közöld a barátoddal is. tud már róla? beszéld meg vele minél hamarabb, így csak fáj mindkét félnek.

az új pasi gondolom tud a régiről, neki ez milyen érzés lehet?

küldhetsz mailt is persze, ha nem akarod mindenkinek kiírni de szerintem bészeld meg valakivel aki objektív is.

szomorú dolog ha egy hosszú kapcsolat tönkremegy, de ha nem leszel boldog.. hát fiatalok vagytok.

2010. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, küldtem emailt, de mindenkinek köszönöm a válaszokat, tudom dönteni nekem kell, de mégis ad egy kis erőt, hogy valamerre elinduljak! Köszönöm nektek!
2010. jún. 25. 14:36
 24/26 anonim válasza:
én pedig válaszoltam, nem tudom megkaptad-e.
2010. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem.Szerintem is probáld meg helyrehotni a jelenlegi kapcsolatodat.Lehet a másikat jobban megismered és csalódni fogsz.Viszont a jelenlegiről már tudsz majdnem mindent gondolom,és ha nem is olyan jó a kapcsolat bármi helyrehozható egy kiadós beszélgetéssel:)Sok szerencsét.
2010. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Nowan ***** válasza:

Szia!


Bocsánat hogy kicsit támadó leszek.

Nem lehet hogy itt nem is a két férfiúról van szó?

Nem lehet hogy korai még megállapodnod?

Ez ilyen mini "kapuzárás" az új kapcsolatok / bulik stb felé.

Ezt feltétlenül tisztázd magaddal.


Aztán dönts hogy a válasz alapján feladod-e a biztonságost a bizonytalan - de kétségkívűl új tapaszalatokat hozó - másikra. (Másik énedre! hangsúlyozom itt szerintem a te két éned között kell dönteni.)

2010. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!