Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok mindent egy másikér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok mindent egy másikért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha tetszene nektek valaki, akivel kapcsolatban azt éreznétek, hogy minden jót megtaláltáltatok benne és feltétel nélkül elfogadnád őt, DE van egy elég hosszú párkapcsolatod, ami már nem egészen jó(bár helyrehozható)! Az újat választanátok, vagy a régit(biztosat)? Feladnátok mindent egy másikért?
2010. jún. 23. 14:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek, mivel többször szóba jött a szakítás és félek, ha ki is békülünk pár hét múlva ugyanez lesz:( de mégis nem tudom elengedni, de már nem olyan mit régen.:( Érdemes lenne megpróbálni egyedül(sodródni az árral)? Mi kell ilyenkor egy lánynak? Magány?
2010. jún. 23. 16:30
 12/26 anonim ***** válasza:

először tisztázd a kapcsolatod mindig lesz aki nála jobb lehet

,és érdekes módon mindig akkor érkezik valaki amikor foglalt az ember

2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én feladtam a régit a mostani páromért,pedig 3 évig jártunk,rendes,megbízható,türelmes volt,csak kicsit tutyimutyi.Nem akartam megbántani,mert nagyon jó volt hozzám De nem bántam meg hogy elhagytam egy másikért,

Ettől jobb döntést nem is hozhattam volna,már 4 éve élünk együtt a jelenlegi párommal,most készülünk a lagzira!

2010. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha tudod mi a gond mond el neki és rengeteg ötlet van amivel feldobhatod a kapcsolatod.De magadat kérdezd meg kegyetlen őszintén mért nem megy neked vele?

Mért nem vagy igazán boldog mellette és ha ez megvan akkor vele próbálj egyeztetni....

2010. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy biztonságban érzem magam és amíg az ember abban érzi magát elkényelmesedik:( Nem tudom, hogy akarom-e még őt.:(
2010. jún. 25. 13:00
 16/26 anonim ***** válasza:
Azt meglehet tudni hogy hány évesek vagytok és hogy mióta jártok?
2010. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a régire koncentrálni, hogy azt helyrerakd.
2010. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
19 és 23. Több, mint 2 éve vagyunk együtt.
2010. jún. 25. 13:22
 19/26 anonim ***** válasza:

Hiába érzed magad biztonságban, ha közben nem vagy boldog.

Ha valami nem működik, akkor az az esetek nagy részében csak egyre rosszabb lesz. Nehéz a szakítás, mert sok minden összeköt benneteket és megszoktátok egymást, de ha nem vagytok egymás mellett boldogok, akkor semmi értelme. Én 6 évet pazaroltam el ezzel az életemből ( nem érte meg).

Mindketten fiatalok vagytok még, megtaláljátok majd az igazit.

2010. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a régi kapcsolatot helyre hozni hogy újra boldog légy. én a az újat választottam és 1 hónapig voltam a lánnyal és a régi barátnőm hiányzott. de nem lehetett akkor már mit tenni hiába próbáltam. és még most is szeretem mert nem tudok mit tenni ellene lassan 1 éve lesz a szakításnak. nekem pokoli 1 év volt:S


15_F

2010. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!