Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok mindent egy másikér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok mindent egy másikért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha tetszene nektek valaki, akivel kapcsolatban azt éreznétek, hogy minden jót megtaláltáltatok benne és feltétel nélkül elfogadnád őt, DE van egy elég hosszú párkapcsolatod, ami már nem egészen jó(bár helyrehozható)! Az újat választanátok, vagy a régit(biztosat)? Feladnátok mindent egy másikért?
2010. jún. 23. 14:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem...

Próbáld meg helyrehozni a kapcsolatod...ha végleg tönkrement akkor meg a másik nincs értelme húzni egymást...

2010. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Beviz Elek ***** válasza:

Ez kortól függ!

25 éves koromig megpróbálnám megbeszélni, de nagy erőt nem fektetnék a dologba. 25 éves korom felett már nem nagyon akarok ugrálni. Nem 40 évesen szeretnék gyereket és nem is fél év együtt élés után.

(ez a 25 év nem pontos szám, csak egyenlőre úgy gondolom, hogy akkor már ideje lenne egy nagyon komoly kapcsolatnak)

20/f

2010. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod hogy az új jobb lenne akkor biztos megéri.
2010. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

az ujat nem teljesen ismered, gondolom

nézd meg, hogy helyrehozható a dolog..

mellesleg az uj az csak uj, nem biztos, hogy jobb

ezt ne felejtsd el!!!

25 l

2010. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

2,5évig jártam egy pasival 1,5évig minden rendben ment az utolsó évben meg legtöbbet a féltékenység játszott szerepet.Még mái napig se tudom hogy kire volt féltékeny .nem adtam rá okot mivel együtt nem mentünk sehova mert féltékeny volt a barátaira hogy elvesznek tőle.és inkább elment nélkülem nekem meg nem szólt és vártam mint egy hülye hogy jöjjön hozzám.ezt türtem szeptemberig azután én is elkeztem járkálni a régi barátokhoz(oda se engedte hogy elmennyek)és ott megismertem egy fiut aki megtetszet és már9honapja együtt vagyunk.minnél jobban féltett annál könnyebben elveszitett.szoval a kapcsolattol függ,ha ilyen tipusu a fickó akkor rögtön hagyd el mert igérgeti h megváltozik.igen ám 1héti betartsa utánna folytassa


18/L

2010. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
különben én is féltem hogy az ujjal nem lesz hosszu kapcsolatom,de végül 9honapja együtt vunk.
2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ilyen típusú, mindig együtt voltunk, azóta a barátaira se fektetett túl nagy hangsúlyt, bár ő sokkal több a barátainál(nem egy kategória), nyitott ember, nyitott a világra, mindig együtt voltunk, minden időnket együtt töltöttük, de mégis úgy érzem, hogy fiatal vagyok!:S Viszont félek az újtól, mert ő neki nagyon fontosak a barátok és részben a buli is. De ugye ő egyedül van megteheti. Nem ismerem igazán ez tény, de nagyon sokat beszélünk és egészen különös érzés...
2010. jún. 23. 15:14
 8/26 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 23. 15:16
 9/26 anonim ***** válasza:
Én feladnám. Régen én is voltam ilyen helyzetben. Sajnos maradtam a párom mellett... Elég nagy hiba volt, mert 1 hónap múlva vége lett...
2010. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

szerintem egy régi helyrehozható kapcsolatot ne add fel egy újjért semim értelme meg kitudja milyen az az új :S


de ha végképpen nem megy akk sztem szakits a régivel..

az újjat pedig ismered meg mielött belekezdenél

2010. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!