Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 AkitLáttálÁlmodban válasza:
A lányok 99%-a rib*anc.(Elnézést a szóhasználat miatt) Hetente keresnek új pasit és facebookon irkálják a mérhetetlen ökörségüket, hogy "Isteneeeeem,miért pont én? :,(" Te úristen. Ez a társadalom egy kuka. Sok 12-20 éves lány lerészegedik minden héten. Mire az ember talál egy normális lányt akinek nem akkora az egoja mint egész Amerika addigra elmegy a kedve is. "Lányok,miért vagytok ennyire hülyék?" Nem tudom bro'(avagy kérdező), de együtt érzek veled az biztos.
2013. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Utolso lelőtte azt hogy mit nem tom de az hogy a lányok érettebbek hahqa ja testileg de agyilag olyan hulyek mint a fiuk (és mi se reklamalunk a csili vili rucik megbeszeleserol HOGY MINDENKI es nem vihancolunk mint az idiotak es nem irunk ilyet faszbukra hogy jaaaaj dragam puszilllllak
2014. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!