Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

"Ja 23-éves vagyok csak nekem panaszkodnak a 16 éves barátaim" Gyenge duma, frusztrált egoista kisfiú vagy még alihez oda sem mennek a lányok és ezért gyűlölöd az egész világot.

Beszélj Csernus doktorral.

F 31

2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

mivan valakinek nem kellettél makigyerek xD??

azrt kell nekik idősebb, mert korábban érnek, mint ti és ez tény!ezért nem választ annyi időset, mint ő maga

és eza társadalmi norma is, hogy egy lánynek idősebb a partnere! megvan a higiéné-s mygarázata

2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

persze...ha 23éves srác lennél, leszrnád ezt adolgot!!!

meg írtad, hogy a haveri társaságodban ez megy

miért 23éves létedre 16éves haverjaid vannak??XD

kicsit Ltévedtl

tudod mikor hiszem el, hogy 23 vagy

2010. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%
Te 23 vagy, én is 23 vagyok, és őszintén, miért érdekel téged, hogy a kis 16-17 éves kiscsajok kikkel és miért jöttek össze? Másik korosztály, azt csinálnak és azzal amit akarnak. Kik vagyunk mi, hogy lenézzük őket? :o
2010. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kérdés kamu XD
2010. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne ebben a kamu? Nem is írt semmit, hogy történt volna vele valami lol
2010. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a hülye, hogy nem tudod, hogy a lányok előbb érnek.
2010. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
a lányok hamarabb érnek:DD igaza van egyik velem egykoru válaszolonak h engem kur.vára nemérdekel h wowon melyik szintre lépett. mármint elmondhatja meg ha olyan kedvem van még wowozok is vele de ált éjjel-nappalerről beszélnekés ez idegesitő:D am meg sztem totál nem korfüggő. van olyan fiu aki 1 évvel fiatalabb nálam mégis ugyérzem mintha 2-3 évvel idősebb érett pasi lenne aztán vannak olyan nyomorékok 1-2 osztállyal feljebb h inkább az oviban a helyük. és most nem azér mer gyerekesek mert énis az vagyok:D hanem ők tényleg kretének. ez személyfüggő:D 16l
2010. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
58%

Hol lehet ingyenesen letölteni a WOW-ot?


14/F

(Csak mellékesen: géniusz, végtelenül jóképű, humoros, minden lány álma - és nem vagyok egoista, mert ha az lennék, nem lenék ilyen tökéletes.)

2010. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim válasza:
100%

... nem minden lányra lehet elmondani hogy a nagyon idősebb fiúk társaságát keresi. Persze az a minimum hogy egy évvel idősebb legyen mert az mégis csak hülyén érzős dolog ha egy lány egy nála kisebbel jár. Így érthető hogy vannak akik még a 4évet is megközelítik. És egyik barátnőm és pasija közt 4év a különbség de ők tényleg szeretik egymást, mit kell a koron fel akadni??

Am vannak csajok akik fiatalabbakkal járnak de az számomra ki van csukva:D Nem mert egy ribanc vagyok hanem mert a fiatalabbakban nincs meg az a valami ..:D

2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!