Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%
Lehet itt ironizálni de pont elég tapasztalt vok ahhoz hogy lássam hogy ez így van :P
2010. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
29%

Örülök, hogy így elvagytok, de a kérdésemre még senki sem válaszolt!!!


Szóval: hol lehet ingyenesen leszedni a WOW-ot??

2010. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
0%

Ja, meg igazából a kérdező kérdésére sem válaszolt senki rendesen..

Na majd én: Minden relatív, nekünk hülyék, maguknak nem azok..MER' A FIÚK OKOSABBAK!(és most lehet azt mondani, hogy mindenki magából indul ki..)


14/F

2010. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

pff okosabbak

élő pl rá a kérdező xD

2010. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Jah,biztosan ezért képtelen összehozni egy normális párkapcsolatot...Bizonyára,mert érzelmileg annyira intelligens...
2010. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
45%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Le lehet pontozni, de szerintem igaza van a kérdezőnek. Nem értem, hogy mire jó az, hogy egyesek náluk 5-6 évvel idősebbekkel járnak... Ráadásul (a legtöbb esetben) nem is egy normális kapcsolatról van szó, hanem az egész csak a szexről és a menőzésről szól.

Ja, és lány vagyok!

2010. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
te meg balf*sz
2010. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Nem baj, könnyebb oltani, mint elfogadni ezt... Az biztos hogy nem "szingli" emberek írtak, hanem olyanok akik a baxás miatt járnak a másikkal
2010. aug. 14. 15:27
 59/62 anonim ***** válasza:
azért kell egy minimum 4 évvel idősebb,mert a mai 18-20 évesek retardál nyavalygó hülyegyerekek....
2012. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Bármennyire is közhelyes, de tényleg így van, ahogy több előttem szóló mondja, a lányok többsége előbb érik érzelmileg. Nekem is volt tizenéves koromban velem egykorú párom, és volt hogy rövidebb, volt hogy középhosszú távon kiderült, hogy nekem kevés az, amit ő intellektuálisan, és érzelmileg nyújtani tud. Így nem tudtunk egy cél felé menni, ennyi.

most 30 vagyok, a vőlegényem 35. Senki nem néz ránk ferde szemmel, hogy ő idősebb. Ha tíz évvel fiatalabb lennék, miért lenne ugyanez fura? Akkor miért kellene velem egykorúval járnom, ha most is egy idősebb pasival vagyok egy hullámhosszon?

2013. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!