Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán értem, mit akarsz ezzel kérdezni. Hogy miért kell idősebb pasi, vagy mi?
2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%

Megint egy rinyáló hülyegyerek.. A muszáj pedig "J".


A döntés a lányoké, neked ahhoz nincs közöd. Az, hogy sérülsz, egy dolog, mindenki sérül az élete során, nem is egyszer, ezt el kell fogadni, fel kell dolgozni. Sok esetben a fiúk sem a korrektségről vagy a gerincességről híresek, ezt nem érdemes boncolgatni, nem kell a miérteket keresni.

2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
37%
mert a kis p*csák elhiszik a sokkal idősebb pasiknak, hogy szeretik őket és ezzel ,,menőznek" utánna a barátnőik előtt
2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
94%

Legalább ha nem helyesen írod le a muszáj szót, ne emelnéd ki. MUSZÁJ!!!!!

Amúgy nem kell általánosítani. Meg mindenki azt csinál a saját életével, amit akar... Féltékeny vagy?? Normális pasinak tartod magad, még sincs kapcsolatod, mi??

2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem bűnronda és paraszt is
2010. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
88%
dezsávűm van.
2010. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen 1 , másfél év járás nem kevés...mi kéne, hogy feleségül vegyék?:S
2010. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
86%
1 bajod van. Hogy a mancsodra vagy szorulva mivel nem találsz barátnőt. Ennyi. Szerintem kösd fel magad. De az is lehet hogy terhes vagy.
2010. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért, mert az én korosztályom beli éretlen kis p*csök. Azt hallgassam, hogy mittudomén hanyadik szintre lépett wowon, meg hogy kinyom 20 kilót. Hagyj már.. 2 korombeli exem volt, és sosem éreztem hogy szeret. még nem alakul ki bennünk ilyenkor. A mostani barátommal(19 éves) 8 hónapja vagyunk együtt, érett gondolkodású, sosem siettetett semmit, tudja mi kell nekem, és tökéletes pár vagyunk. Ennyi. Ez nem r*bancság. 16/L
2010. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
69%

Ez hülyeség nekem 15 meg 16 évesen is volt csajom. Sokminden rossz dolgot el lehet mondani a csajokról de most benned van a hiba :P

17/F

2010. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!