Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
83%

Hát szerintem te pont azok közé tartozol, aki nem kell a csajoknak, és természetesen ez az összes hülye r.banc csaj hibája, nem a tiéd, dehogy!

Amúgy bocsi, de szerintem tizenévesen 1-1,5 év hosszú idő...Főleg első szerelemnek. És tudd,hogy semmi sem tart örökké, szóval nem tudom, hogy mi ezzel a gond.

2010. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
90%
Azért,mert Te lúzer vagy,nem másokat kéne hibáztatni...
2010. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlenül mondják, hogy a lányok hamarabb érnek, így tisztelet a kivételnek, de sok 19-20 éves fiu azon az érzelmi szinten van, mint a 16-17 éves lányok, ez nem sértés, hanem tény. ebből következik, hogy sok kapcsolat működik ekkora korkülönbséggel, hiszen azzal tudsz hosszútávon együtt lenni, aki hasonló érzelmi szinten van, hasonló dolgokat vár el egy kapcsolattól, stb....
2010. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%
Figyu,en es a baratom kozt 8 ev van es mar 5 eve eggyutt vagyok vele,es en is kis csajszi voltam abba az idobe,13 eves es nem bantam meg h le is fekudtem vele,tudod nem mindenki egyforma:D
2010. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Én és a legjobb barátnőm érdekes módon, teljesen egymás ellentétei vagyunk(17 évesek vagyunk): ő szóba se áll 20 éven aluli paikkal, én pedig 20 éven felüliekkel nem. Neki 23 éves pasija van, nekem 16! Tehát....
2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 Funktasztikus ***** válasza:
67%
ez van ezt kel szeretni:Dmajd ök belátják hogy hibáztak.....nekek még pl nem volt bnöm.... nem fontos még...14 éves vagyok és igen igazad van hogy idöseb pasik kellenek nekik...ha megbánják akkor megbánják lehet hogy a pasi kihasználja öket....ez van....ahhoz nincs közöd még ha zavar is ha ilyen a csaj akor ilyen keress fiatalabb lányt ennyi
2010. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
nem mi tehetünk róla, hogy nem kellesz senkinek.
2010. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, 23 vagyok, a helyesírási hibákért bocs, a gond itt nem az hogy nem kellek senkinek, mert igen kellek, de nem dicskedni jöttem, a baj az hogy minden 16 körüli fiútól azt hallom hogy szakított vele a csaja, egy 20 éves miatt, stb. Nem értem ez miért jó... Szerintem ezt a témát hagyjuk, gondolom a sok 20 éves pasi irkált lenéző kommenteket, meg a kis csajaik... ezekkel nem fogok vitatkozni.
2010. jún. 18. 12:17
 19/62 anonim válasza:
100%

most nem azért de kb kajak az idősebb fiukal jobb járni mert agyilag kicsit fejletebek mint a korombeliek....szal ez a "képzeld 10es szintű vagyok a wowban"-.-"című dolog kicsit tré.

tisztelet a kivételnek..:P

2010. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

amugy sokszor azért járnak a lányok idősebb pasival mert érettebbek.

merthogy gyakran a velük egyidősek baromként viselkednek.mert éretlenek.

persze ezt nem lehet általánosítani.

amugy én nem ragaszkodom ahoz h idősebb legyen.:)

2010. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!