Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire hülyék?

Figyelt kérdés
Szóval, szerintem azért vagytok (elnézést) ribancok, mert nektek MUSZÁLY egy min. 4 évvel idősebbel járnotok, ez alól kevés a kivétel... ennél nagyobb hülyeség nincs! Elmagyarázom hogy ez az én elég nagy baráti körömben hogy megy: a csaj talál egy idióta gyereket akinek jó a haja és már a járást tervezgeti, ebbe bele is megy 18-20 éves fiú, mert a saját korosztályában nem tud felszedni senkit... Elvannak fél-1-másfél évig,eközben a lány elvesztette a szüzességét, majd bejelenti a férfi hogy ő szakít, a "nagy szerelemből" nem lett csak 1 nagy lóxar... Aztán lehet gondolkodni mi lett volna ha... keresek egy normális pasit, akihez nem csak dugni meg 2 szót beszélni járok. Ja, és itt nincs vége, a fiúknak akiket ott hagytatok elmegy minden önbizalma, és belőlük resznek a következő 16-osok "használói". Erre szeretném a választ, miért jó ez nektek???
2010. jún. 18. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz hogy 23 évesen ler_bancozod a 16 éves lányokat ahelyett hogy csajoznál
2010. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
47%
1et értek! Lány vagyok és csak fiúkkal barátkozom, nem hiába...a mai lányok elég tréfásak ez is meg a diszkóba pi.csányi ruhadarabokban vonaglank hát az én haverjaim meg pont olyanok h a NŐKET szeretik és jót röhögnek rajtuk velem 1ütt :D mikor ott várják a bmw-s f@szit meg smaciznak h felkeltsék a figyelmet :D én 22 vagyok, és a párom 1,5évvel fiatalabb, majdnem 4éve vagyunk 1ütt és minden tökéletes!sajnos a mai lányok ienek az a menőbb aki több f@szt fogott mint kilincset. a fiuk jól kihasználják jól meg...ják de azok a pasik is megérdemlik ám akiknek ez kell. de 1ik sem kell maj senkinek se férjnek s feleségnek!
2010. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igencsak provokatív kérdés. És nagy hülyeség is. Tudod hány olyan párkapcsolat van a környezetemben, ahol a lány az i dősebb fél? Meg olyan is, hogy kb. egyidősek, és olyan is, hogy a srác az idősebb. Én 21 éves lány vagyok, és egy 27 barátom van, de még sokszor így is olyan gyerekes tud lenni, hogy a hajam az égnek áll. Hát mi lenne, ha fiatalabb lenne? Való igaz, hogy egy 16 éves lány szintjén áll egy mondjuk 20 éves srác. Nekünk lányoknak hamarabb ér el az eszünk a realitásra, a tisztánlátásra, és a dolgok sorrendjének megfelelő felállítására. Nem értem, hogy téged ez miért zavar. Mindenkinek legyen a magánügye, hogy a párkapcsolatához miért azt az embert választotta, akit.... Semmi közöd hozzá. És hogy kapcsolódjak a többiekhez, én is azt a véleményt osztom, hogy egy kis fiatal pali vagy, akit kikosarazott egy lány, egy nálad idősebb srác miatt. Ez sértette az önérzetedet, és most idejössz leriban*cozni minket... Na látod? Pont ezért nem kellesz te egy lánynak sem!
2010. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
az éves kimaradt. Egy 27 éves barátom van.
2010. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
0%
Ja, még jó, hogy kijavítod, mert elég érdekes, hogy kikéred magadnak, hogy leribancoznak, közbe meg 27 barátod van..
2010. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim válasza:
100%
Nem azért,de mi a baj abban ha egy 16éves lánynak nem a nyomorék 15-17 éves hülyegyerekek jönnek be?tisztelet a kivételnek.és miért lennénk ribancok azért mert idősebb pasik jönnek be?a 17 évesek csak kefélni akarnak semmi mást.csak egy olyan tehet fel egyi ilyen kérdést(?)aki maga is ilyen proszto 16 éves aki olyan botrányosan ronda h rá se néznek.a mai felhozatal egy katasztrófa 16-17 éves fiúfronton.
2010. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
32%

17:05 ez csak azért van mert egy csajban sem lehet megbízni... hidd el minden fiú szerelmes lesz 1x-2x, aztán amikor a 60. IQ 0 piсsa csalja meg/veri át/hagyja ott, akkor ja, az ember rájön, hogy érdemesebb csak dugásra menni... hidd el ha fiúfronton katasztrófa a felhozatal akkor a csajra nincs is megfelelő szó annyira sz@r... igények meg elvárások vannak de cserébe semmi.

17/F

2010. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 17 fiú,ha Te eddig csak rib@ncokkal álltál szóba,az valahol Téged is minősít,már bocs.érdekes módon a normális emberek akkor sem kezdenek el általánosítani,ha nem elsőre találják meg a párjukat.Aki ezt teszi,az végtelenül buta.
2010. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
31%
Aha aha bírom ezt a "ne általánosíts" dumát. Persze biztos van kivétel, de a 99,99% szerintem elég alap ahhoz, hogy általánosítsak!
2010. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyébként elszomorít, de dühít is hogy így vélekedsz a lányokról kedves 17 éves válaszoló. Mondjuk amikor 2 hónap után kidobtak, emrt nem voltam hajlandó lefeküdni az illetővel, akkor mit mondjak? Ezer példa van. De a lányok ellen is.. felesleges szidni egymást (mármint a két nemet) mert úgyis lesznek plédák és ellenpéldák. Remélem lesz valaki aki megváltoztatja a véleménywedet/véleményeteket.
2010. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!