Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök nem veletek töltené a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

Idén a karácsonyt a szüleimmel tölteném,mert már régen nem karácsonyoztam velük. Tartom a kapcsolatot mindegyikükkel,de ünnepek,szülinep, meg minden fontosabb eseményről lecsúsztam már évek óta. És most megbeszéltem a szüleimmel,hogy ezt a karácsonyt velük töltöm. Szerettem volna ha a barátom is majd eltud velem jönni,de az apám nem akarja,hogy most mások is ott legyen. Lehet még nem tekintik a barátomat családtagnak elvégre csak 1x találkoztak amikor bemutattam nekik őt. Utána talán párszor a városban ha láthattuk a szüleimet,tesóimat a párommal.


A szilveszter estét viszont a barátommal töltöttem volna,de aznap meg a barátaim meghívtak egy házi buliba. Tökjó,mert postán kaptam a meghívot :) ez kedves tőlük. Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok. Valaki ráadásul egyedül karácsonyozott volna így legalább most valakikkel majd lesz. :)


De...így a barátommal most nem tudok lenni. Ajándékkal már készültem neki, megvan minden és januárban tervezek vele egy utat is,amiről még nem tud semmit. :)


Ennek ellenére szerintem nagyon mérges lenne vagy csalódott ha elmondanám neki,hogy nem tudunk karácsonyozni együtt. De így eltud menni a szüleihez ő is. Mégsem lesz egyedül. Én is a saját családommal leszek.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes ezt közölni vele? 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja költöztünk vissza MO-ra.


Ti elfogadnátok azért ha így alakulna a párotokkal a helyzet?


Nem szorul háttérbe ő sem,gondolok rá ugyanúgy és szeretem a barátomat. De ezt még nem meséltem el neki.


2017. dec. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Még ha pár hónapja járnátok azt mondom, hogy oké nem szeretnék mert mégiscsak egy családi ünnep de így? Mikor tudnák megismerni ha nem most? Amúgy ha jól értettem a barátod családja Angliában van? Akkor ahhoz, hogy ő meg velük legyen időben el kell kezdenie szervezni a dolgokat!
2017. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük. Amúgy egyedül töltötte volna a karácsonyt.
2017. dec. 13. 18:43
 53/60 anonim ***** válasza:
Szüleiddel beszéltél? És akkor végül hány napra mész?
2017. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Mindenkivel tudtam beszélni,de a szüleimmel beszéltem először,hogy szeretném ha kicsit a barátommal is tudnék lenni,ezért csak egy napra mennék hozzájuk. De mint arra számítottam is,nem kell mennem. Egész pontosan azt mondták,hogy akkor a nyugalom és békesség kedvéért én inkább töltsem külön a karácsonyt a barátommal, ne is foglalkozzak a családommal, már úgy is évek óta teszek rájuk. Meg hogy én megváltoztam, amióta barátom van, azért a barátaimat ne hanyagoljam el. Aztán jött a kérdés,hogy na és mit csinálok az ünnepek alatt? Ami miatt csak egy napra mennék hozzájuk. Hagyjuk is szerintem. A barátnőmet megkérdeztem,hogy kik mennek a "buliba". Mindenkinek ott lesz a barátja. Érdekes,mert pár nappal ezelőtt még egészen mást mondtak. Hát nekem így semmi kedvem menni. Nem is értem őket,mert arról volt szó,hogy beszélgetünk,pezsgőzünk,majd csak mi csajok leszünk. De aztán mesélték,hogy " a pasim is szeretne jönni" meg beszéltem Y-al és az ő barátja is eljönne" de naa attól még minden szuper lesz. Hát hogyne! Tudom mi lenne. Ez is röhej amúgy. A barátomnak csak annyit mondtam ezután, hogy vele leszek végig,de nem így terveztem volna. Kérdezte miért? Meséljek már neki! De semmi kedvem nincs beszámolót tartani ma már.
2017. dec. 13. 19:38
 55/60 anonim ***** válasza:
Most nem értem, ha a barátnőid pasijai mennek akkor a te pasid is mehet, nem? Tehát a szilveszteri program még jó lehet.
2017. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Szépet fordult a világ 1 nap alatt basszus. Én sajnállak téged azért, hogy a szüleid ennyire...nem is tudom...furák.


Felnőttél, megvan a saját életed. Az elmúlt éveket külföldön töltötted és ott megtaláltad (jelen állás szerint) azt a férfit, akivel az életed egy hosszabb részét tervezed.


Végre itt lenne a lehetőség arra, hogy a szüleid (és rokonaid) megismerjék a választottad, de nem...ők inkább hisztiznek, mint egy kisgyerek.


Na mindegy, kellemes ünnepeket nektek kettőtöknek. Valószínűleg jobban is fog elsülni, mintha hazamentél volna a szüleidhez.

2017. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is kellemes ünnepeket előre.


Nem tudom..meggondoltam magam. Mert úgy volt,hogy csak lányok leszünk. Legalábbi nekem ezt mondták és a meghívot ís úgy kaptam,hogy többesz számban. A lányokTÓL. Ha előre tudom,hogy a barátok,párok is mennek akkor rendben. De így már készültem,hogy akkor majd dejó..lehet beszélgetni,családias lesz a hangulat. Bumm! Erre mindenki oda fog özönleni. A-a akkor inkább a szilvesztert csak a barátommal töltöm. Különben is igazatok van. Nagyon gáz lett volna,ha nem tudok vele kis időt sem lenni! Mikor én meg amíg Angliában voltunk,minden karácsonyt a családjával tölthettem a szilvesztert meg ketten.

2017. dec. 13. 20:20
 58/60 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél hidd el. Nem is igazán érezted volna jól magad tudván, hogy a párod meg otthon van és egyedül "ünnepel".

A családod hozzáállása nem volt korrekt azzal hogy elvárták, hogy válassz köztük és a szerelmed között. Itt lett volna az alkalom, hogy őt is jobban megismerjék, vagy ennyire nem is érdekli őket, hogy a lányuk kivel kötötte össze az életét? Na mindegy, nagyon fura. De majd megbékélnek.

2017. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Én ezt a szüleidnek megmutatnám. Elég egyöntetű a vélemény a hozzáállásukról. Nem kéne ilyen gyerekesen viselkedniük, meg megsértődni... Nem letojtad őket, hanem külföldön éltél! Rokonom is nem rég ment ki, nem jön haza Karácsonyozni, de a szülei pár naponta beszélhetnek vele videó chaten már annak örülnek! És boldogok, hogy ennyire is bevonja őket, nem hogy megsértődnek...
2017. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Hívd át és akkor veletek lesz. :)
2017. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!