Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a barátnőtök mindig csak félkész kaját főzne?

Figyelt kérdés

Tehát főzne minden nap, csak mondjuk olyasmit, ami fagyasztott, és csak ki kell sütni.

Pl gyros, rántott camembert, halrudacskák, spagetti szósszal. És készítene hozzá krumplipürét vagy rizst, ha szükséges.

Heti egyszer-kétszer lenne leves is.

Néha ha egész nap otthon van, főzne rendesen alapanyagokból, pl pörkölt, rakott kel, lazac sajtszószban, de nem miden nap.


Ha nektek nem kell főzni soha, és minden nap friss van, de csak félig a fagyasztóból, mert nem ér rá munka mellett.


2017. nov. 29. 17:21
1 2 3 4
 1/35 L.. István ***** válasza:
37%
Úgyis azt eszem csak lenne barátnőm aki megcsinálja, szóval szuper volna! :-)
2017. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lenne ezzel semmi gond, engem nem zavarna.

Mi is gyakran csinálunk ilyet otthon, főleg ha nem akar az ember sokat vesződni, mert van még más dolga, vagy bármi.

2017. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Valamilyen szinten igen, mert nem vagyok oda a félkész kajákért. Az íze miatt is és azért is mert egészségtelen. Inkább csinálnék én valamit vagy besegítenék neki és összedobnánk gyorsan valami egyszerűt vagy pedig 2 napra főzni. De az ilyen félkész kajáktól egy idő után hányingerem lenne. Pár alapanyagból is készíthető 12 perc alatt nagyon finom tészta és az még csak nem is félkész előre legyártott szószból van. :D
2017. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de ezeket én is simán megcsinálnám.
2017. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

3-as, gyúrtál már tésztát?

Mármint rendes, házit.

Ha igen, tudod, hogy az nem 10 perc, és nem kis munka.

2017. nov. 29. 17:34
 6/35 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Csináltam igen, de a tésztát nyilván úgy gondoltam, hogy boltban veszem meg. :D Az nálam nem számít félkész kajának.
2017. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Normalis ennivalokat is lehet gyorsan elkesziteni.
2017. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
14%
Pl a borsofozelek a fasirttal 10 perc alatt megvan.
2017. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Normális kaját is lehet pikk-pakk készíteni...

Amúgy nem zavarna, napközben úgyis a munkahelyen eszek, este meg a hátam közepére se kívánom a főtt kaját.

2017. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

Nàlunk félig-meddig van így . Részben azért mert a férjem nagyon finnyàs( nem, nem simàn válogatós, hanem finnyàs), halat csak halrudat hajlandó enni, a ràntott húsokkal , ràntott sajttal meg én nem fogok pepecselni. Maceràs, sok tànyért kell elmosni panírozàs utàn, szóval nem szenvedek vele. A férjemet nem zavarja, szereti ezt is azt is. Mondjuk pörköltet, sült fűszeres húst illetve spagettit, carbonarat rendes húsból csinàlok nem üveges szószt eszünk, annak szar az íze. A mexikói chillis babhoz pedig kolbàszt hasznàlok.


Aki szerint a borsófőzelék 10 perc az vagy üvegeset vagy konzervest hasznàl ( amiben van hozzàadott cukor) de tuti nem fagyasztott nyers, vagy friss nyers borsót. Mivel a borsónak idő kell mire megfő, kb egy óra. Èn 1 kg- ból csinàlok alkalmanként.

2017. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!