Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a barátnőtök mindig csak félkész kaját főzne?

Figyelt kérdés

Tehát főzne minden nap, csak mondjuk olyasmit, ami fagyasztott, és csak ki kell sütni.

Pl gyros, rántott camembert, halrudacskák, spagetti szósszal. És készítene hozzá krumplipürét vagy rizst, ha szükséges.

Heti egyszer-kétszer lenne leves is.

Néha ha egész nap otthon van, főzne rendesen alapanyagokból, pl pörkölt, rakott kel, lazac sajtszószban, de nem miden nap.


Ha nektek nem kell főzni soha, és minden nap friss van, de csak félig a fagyasztóból, mert nem ér rá munka mellett.


2017. nov. 29. 17:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%
20. Szóval te műkajàt csinàlsz magadnak, de a partneredtől màr elvàrnàd hogy rendes kajàt csinàljon? Èrdekes. Te is főznél kettőtökre rendes ételt? A hozzààllàsodból nem úgy tűnik...
2017. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Úgy értettem, hogy ha egyetlen ember főz, és neki nincs ideje csak félkész kajára, akkor ez van, nincs mit tenni. Viszont ha mindketten beszállnának közös főzésbe, akkor lehet, hogy lenne nem félkész kaja is többször, mert több ember kevesebb idő alatt végez vele. Úgy értettem, hogy nem várhatja el a "rendes" kaját, ha ő nem tesz bele semmit, a másiknak meg nincs ideje.

És köszönöm a feltelezést, a párommal viszonylag ritkán eszünk félkész kaját, mert közösen csináljuk és általában több napra előre. Ha meg valaki nem éppen ér rá, vagy nincs kedvünk, akkor vagy átvállalja valaki az egészet, vagy veszünk valamit.

2017. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
23%

Hát azért tanuljon már meg főzni :DDD

1. Anyám főztjén nőttem fel ami irtó jó volt és hát van viszonyítási alapom.

2. Én is jól főzök és amikor étrendet követtem akkor suli+meló mellett tudtam minden egyes nap főzni magamnak szóval nőként szedje majd azért össze magát.

2017. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%

#21

"20. Szóval te műkajàt csinàlsz magadnak, de a partneredtől màr elvàrnàd hogy rendes kajàt csinàljon? Èrdekes. Te is főznél kettőtökre rendes ételt? A hozzààllàsodból nem úgy tűnik..."


Ja. Pontosan úgy értettem... te szerencsétlen.

(Az ugye nem tűnt föl, hogy KETTŐNKRŐL beszéltem és nem RÓLA?)

2017. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A tészta nekem nem félkész. A rántott sajtot is én rántom nagy ritkán... na mindegy, a lényeg, hogy ha nem tetszik, szólj miatta :) lehet szépen mondani, abból senkinek sem lesz baja :)
2017. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%

"Anyám főztjén nőttem fel ami irtó jó volt és hát van viszonyítási alapom."


A nők is az anyjuk főztjén nőttek fel, mégsem várhatják el, hogy a pasi tudjon főzni.

2017. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtt ember nemtől függetlenül tudjon főzni magára, máskülönben éhendöglik. Ha megkivanom a borsófőzeléket és a párom is kér, csinálok neki is, akkora adagot ami aznap el is fogy. Ha más az óhaja, csinálja meg magának. Ha lusta, azt zabáljuk amihez nekem van kedvem, de senki se tartja vissza attól hogy oda álljon a tűzhelyhez és főzzön kedvére valót. Én ugyanúgy nem vagyok időmilliomos mint ő, ami van azt pedig nem egy felnőtt férfi etetésére fogom elbacni.
2017. nov. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
28%
27: Te egy valóságos álomnő lehetsz.
2017. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
36%
Miért, álomnő az, aki töm, mint a disznót?
2017. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
39%
Igazán elszomorít hogy nem vagyok elég szervilis az igényeidnek, 28-as. Bizonyára el sem tudod képzelni, hogy egy nő másra is jó, mint arra hogy anyukádat pótolja.
2017. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!