Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a barátnőtök mindig csak félkész kaját főzne?

Figyelt kérdés

Tehát főzne minden nap, csak mondjuk olyasmit, ami fagyasztott, és csak ki kell sütni.

Pl gyros, rántott camembert, halrudacskák, spagetti szósszal. És készítene hozzá krumplipürét vagy rizst, ha szükséges.

Heti egyszer-kétszer lenne leves is.

Néha ha egész nap otthon van, főzne rendesen alapanyagokból, pl pörkölt, rakott kel, lazac sajtszószban, de nem miden nap.


Ha nektek nem kell főzni soha, és minden nap friss van, de csak félig a fagyasztóból, mert nem ér rá munka mellett.


2017. nov. 29. 17:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
32%
Semmi gondom ezzel, sőt azzal sem, ha soha semmit nem főzne. Enni bárhol és bármikor lehet, nekem inkább az ágyban tüsténkedjen, mint a konyhában...
2017. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
18%

Nekem a borsófőzelék sem tetszik a tej (befosok tőle), liszt és cukor miatt (nő tőle a seggem).


Nőként mondom. Szerintem a főzelékek se a legjobbak. Az ilyen rántás meg habarásos dolgok csak telítenek, de semmi vitamin nincs magában a főzelék lében, csak a borsóban. Azt meg ki lehet simán főzni magában.


De ugye, ugye, már várom, férfi mikor fog ilyet kérdezni, hogy baj-e, hogy csak ezt-azt főz.

2017. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%
Uveges borso taperteke 100 grammonkent: 8 gramm szenhidrat, 6 gramm feherje, 1 gramm zsir. Mi ezzel a baj? Liszt kell hozza 2 kanallal es 100 gramm zsirszegeny tejfol, kesz. Szigoru dietaban is alkalmazom.
2017. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%
De ha annyira fanatikusak vagyuk, az a 2 kanal liszt is lehet teljes kiorlesu.
2017. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
58%
Cukor meg nem kell bele, edes nelkule is.
2017. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
Vegaként én főzök magamra, el sem fogadnám mástól a főzést, max, ha 100% vega kaját készít.
2017. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Zavarna utálom a mű kajákat sima kaja is megvan 1 óra alatt....
2017. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
16%
Egy ennyire szorgos és gondoskodó nőnek nem mondanám, hogy "zavarna", de hosszú távon nem egészséges ilyeneken élni. És nem is finom. Van csomó étel, amit ha nagyobb adagban csinálsz, le lehet fagyasztani ugyanúgy és nem kell műanyag kaját ennetek. Pl. a pörkölt pont ilyen. Tervezd meg előre a heti/kétheti menüt, hétvégén 1-2 nagyobb adagban elkészített, lefagyasztott étel mellett nem számottevően több idő.
2017. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha ketten főznétek együtt vagy egyszerre több napra valót, akkor mindjárt nem kell félkész kajákat enni és több ideje is lenne. Ha zavar, hogy félkész kaját főz, akkor főzz te is, ha meg nem főzöl, akkor azt kapsz, amit elédraknak.
2017. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
25%

Engem zavarna: ilyen kaját én szoktam csinálni magamnak.


Szóval ha már ketten vagyunk, akkor ugyan jusson már ennél jobb is.

2017. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!