Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök nem veletek töltené a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

Idén a karácsonyt a szüleimmel tölteném,mert már régen nem karácsonyoztam velük. Tartom a kapcsolatot mindegyikükkel,de ünnepek,szülinep, meg minden fontosabb eseményről lecsúsztam már évek óta. És most megbeszéltem a szüleimmel,hogy ezt a karácsonyt velük töltöm. Szerettem volna ha a barátom is majd eltud velem jönni,de az apám nem akarja,hogy most mások is ott legyen. Lehet még nem tekintik a barátomat családtagnak elvégre csak 1x találkoztak amikor bemutattam nekik őt. Utána talán párszor a városban ha láthattuk a szüleimet,tesóimat a párommal.


A szilveszter estét viszont a barátommal töltöttem volna,de aznap meg a barátaim meghívtak egy házi buliba. Tökjó,mert postán kaptam a meghívot :) ez kedves tőlük. Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok. Valaki ráadásul egyedül karácsonyozott volna így legalább most valakikkel majd lesz. :)


De...így a barátommal most nem tudok lenni. Ajándékkal már készültem neki, megvan minden és januárban tervezek vele egy utat is,amiről még nem tud semmit. :)


Ennek ellenére szerintem nagyon mérges lenne vagy csalódott ha elmondanám neki,hogy nem tudunk karácsonyozni együtt. De így eltud menni a szüleihez ő is. Mégsem lesz egyedül. Én is a saját családommal leszek.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes ezt közölni vele? 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja költöztünk vissza MO-ra.


Ti elfogadnátok azért ha így alakulna a párotokkal a helyzet?


Nem szorul háttérbe ő sem,gondolok rá ugyanúgy és szeretem a barátomat. De ezt még nem meséltem el neki.


2017. dec. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Én is úgy akartam,hogy akkor csak pár órát maradok a családommal. De nekik nem ez volt a kérésük. Sütés,főzés beszélgetés, a tesóimat is amióta itthon vagyok kb láttam 3x. 110km távolság van köztem és a szüleim közt.
2017. dec. 12. 18:20
 22/60 anonim ***** válasza:
45%

Így nem fogadnám el. 3 éve együtt vagyunk , de karácsonykor nem találkozunk és szilveszterkor is másokkal bulikázol.

Hagyjuk, a kapcsolathoz fel kéne nőni és kilépni anyuci szoknyája mellől.


De ha fel sem vállalnál, ki sem állnál értem, kidobnálak.

2017. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Felvállaltam őt. Már akkor meséltem róla amikor mégcsak ismerkedtem a párommal. Amikor pedig ide jöttünk saccolva kb két hét után már bemutattam mindenkinek őt. Előtte sajnos nem tudtam megtenni,ez igaz. De attól még tudtak róla.
2017. dec. 12. 18:24
 24/60 anonim ***** válasza:
56%

Kifogásgyártás helyett inkább gondolkozz el, mennyire számít neked a társad!


Én közöltem! a családommal, hogy ott lesz, pont, mert a kedvesem.

Mostohaanyám persze húzta rá a száját, meg fintorgott, mire megmondtam neki, hogy akkor NEKI nem kell jönnie a rokonokhoz, pont.

A párom jön velem, én is vele, akinek nem tetszik, az tehet egy szívességet.


28n


Az meg senkit nem érdekel, hogy neki vettél először ajándékot, mikor egyébként meg leszarod egész karácsonykor.

2017. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
61%

Nem, nem vállaltad fel, csak megmutattad.


De ha szerinted az, hogy HAGYOD hogy mindenféle jöttment ott legyen karácsonykor ő meg nem, felvállalás, lelked rajta.

2017. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

Nagyon fontos nekem!

Nem marad el a karácsonyozás. Csak Januárban tartanánk meg. Kicsit más formában, de megmondom neki,hogy hogy terveztem meg szerintem szólok,hogy nem felejtettem el,gondoltam rá is!!! Azt tudom,hogy nem ez a legjobb megoldás. Igen tényleg ezért tettem fel a kérdést. Még tudok változtatni a dolgokon. Hogy a szilvesztert vele töltöm.

2017. dec. 12. 18:31
 27/60 anonim ***** válasza:
52%

Én kivételesen örülnék neki, mindig is utáltam az ilyen programokat...

Habár én ilyen fura ember vagyok, inkább szakítottam a párommal , csak, hogy ne keljen a családjával karácsonyozni :DDD

2017. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
83%

"Habár én ilyen fura ember vagyok, inkább szakítottam a párommal , csak, hogy ne keljen a családjával karácsonyozni"


És ez a válasz fel lett pontozva, a normálisaké meg le.

Tudod, én nagyon szégyelném magam a helyedben, ha mindenki más előbbre való lenne, mint a parom. 3 év!! már nem kis idő. Ha a helyedben lennék, én biztos kikértem volna magamnak, hogy ha a parom nem lehet velem, akkor én is csak egy napot maradok és ennyi. A többi időt meg vele tölteném. Te is tehetbéd ezt, de csak a kifogásokat gyártod. Felnőtt vagy, nem? Akkor és annyit maradsz ott, ahol akarsz amennyit és ahogy te akarod. De te nem hiszem, hogy a pároddal akarnál lenni túlzottan.

Szilveszteri buli meg? Kit érdekel, hogy hívtak meg? Egyik programot sem akarod látom átírni a párod kedvéért, ez, ha te lennél a párom, nagyon rosszul esne... De persze te tudod.

2017. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon gáz.

A karácsony is, és az után a szilveszter, hogy azt meg a barátnőiddel akarod tölteni.

3 éves párkapcsolat után ez nekem nem férne bele. Még szakítás is lehetne belőle.

2017. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Csak kifogásokat gyártasz és mentegetőzől.
2017. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!