Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök nem veletek töltené a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

Idén a karácsonyt a szüleimmel tölteném,mert már régen nem karácsonyoztam velük. Tartom a kapcsolatot mindegyikükkel,de ünnepek,szülinep, meg minden fontosabb eseményről lecsúsztam már évek óta. És most megbeszéltem a szüleimmel,hogy ezt a karácsonyt velük töltöm. Szerettem volna ha a barátom is majd eltud velem jönni,de az apám nem akarja,hogy most mások is ott legyen. Lehet még nem tekintik a barátomat családtagnak elvégre csak 1x találkoztak amikor bemutattam nekik őt. Utána talán párszor a városban ha láthattuk a szüleimet,tesóimat a párommal.


A szilveszter estét viszont a barátommal töltöttem volna,de aznap meg a barátaim meghívtak egy házi buliba. Tökjó,mert postán kaptam a meghívot :) ez kedves tőlük. Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok. Valaki ráadásul egyedül karácsonyozott volna így legalább most valakikkel majd lesz. :)


De...így a barátommal most nem tudok lenni. Ajándékkal már készültem neki, megvan minden és januárban tervezek vele egy utat is,amiről még nem tud semmit. :)


Ennek ellenére szerintem nagyon mérges lenne vagy csalódott ha elmondanám neki,hogy nem tudunk karácsonyozni együtt. De így eltud menni a szüleihez ő is. Mégsem lesz egyedül. Én is a saját családommal leszek.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes ezt közölni vele? 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja költöztünk vissza MO-ra.


Ti elfogadnátok azért ha így alakulna a párotokkal a helyzet?


Nem szorul háttérbe ő sem,gondolok rá ugyanúgy és szeretem a barátomat. De ezt még nem meséltem el neki.


2017. dec. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
23%

#9 ha nem siklottad volna át az enyémet, nem írod le ugyanazt, mint en. Köszi.

#7es voltam.

2017. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi 9. Félreértettelek. :D azt hittem, hogy az írásomat nem olvastad el. De leesett 🤣🤣
2017. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el a barátomat sem. Neki vettem meg legelőször az ajándékot. Készültem neki egy nagyobb meglepetéssel is. Nem tudom miért lehet ott anyàm barátnője. Ő gyakran van náluk. Az én páromat meg egyszer láttak hosszabb időre. Szerintem nem tekintik (még) családtagnak. Ezért nem akartam összeveszni az egész családommal. Nekem nem sok beleszólásom van abba,hogy ki lehessen a lakásban és ki nem. Nem én lakom ott. De kértem,hogy jöhessen! Nem mentem el ez mellett szónélkül,amikor nemet kaptam. Az egyik bátyàmnak van barátnője nem tudom mióta,de ő sem lesz ott.
2017. dec. 12. 17:40
 14/60 A kérdező kommentje:
Ja az nem lett volna nagy gond ha fiúk is lesznek azon a bulin. Csak azért hangsúlyoztam,hogy csak lányok,mert nekem nincsenek fiú barátaim. :)
2017. dec. 12. 17:46
 15/60 anonim ***** válasza:
45%
A páromnak szarul esne nagyon, nekem.meg ilyen eszembe se jutna, hogy nelkule Karacsonyozzak/ Szilveszterezzek. Te tudod de ne lepodj meg ha eztan nem te leszel az elso a sorban. 3 eve vagytok egyutt, gondolom egyutt eltek....nekem a parom es a gyerekeim a csalad, anyam utalja a paromat, meg gondoskodott rola h ne akarjak menni.....
2017. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
67%
Nekunk nem kell magyarazkodnod, te is tudod, hogy egy 3 eves kapcsolatban ez nagy gaz, amit csinalsz, maskulonben nem tetted volna fel a kerdest. Parodnak magyarazkodj, hogy mekkora meglepije lesz... csak eppen az idodbol nem kap, mert meg egg postan erkezett meghivo is hatrebb rakja ot a sorrendben.
2017. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
85%
Én 8 hónapja vagyok a párommal, szüleim alig várják, hogy ott legyünk, ajándékkal is készülnek neki. B+, de szr lehet ilyen családban elni, mint a tied. Sajnálom. :/
2017. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
45%
Ez szerintem is nagyon gáz hogy magad betábláztad ő meg nem tud még semmit közben lehet épp azt tervezgeti hogy mit csináltok majd az ünnep alatt. Neki ez jó kis meglepi lesz. Az meg hogy 3 éve együtt vagytok és csak 1x vitted haza meg szégyen te felőled. A szüleid is szégyeljék magukat hogy nem viheted párodat. Én akkor nem is mennék. Meg ha ennyire a családdal akarsz lenni menj majd 24-én este hogy legalább pár órát a karácsonyból pároddal is legyél.
2017. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
De nem tudtam vele többször menni a szüleimhez,mert csak 6 hónapja vagyunk itthon. Én nem itthon ismertem őt meg. Három évig Angliában éltünk,nem rég jöttünk haza. Akkor az első hetekben bemutattam a barátomat a családomnak.
2017. dec. 12. 18:15
 20/60 A kérdező kommentje:
Amióta itthon vagyok,nagyon repül az idő. Mert megint munkába álltam itthon is,találkoztam közben a barátaimmal is,valakivel csak most..az ünnepeket alatt tudnék. A szüleimmel meg skypon,fb-on tartottam a kapcsolatot. De három év alatt 2x látogattam haza és akkor sem ünnepekkor.
2017. dec. 12. 18:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!