Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök nem veletek töltené a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

Idén a karácsonyt a szüleimmel tölteném,mert már régen nem karácsonyoztam velük. Tartom a kapcsolatot mindegyikükkel,de ünnepek,szülinep, meg minden fontosabb eseményről lecsúsztam már évek óta. És most megbeszéltem a szüleimmel,hogy ezt a karácsonyt velük töltöm. Szerettem volna ha a barátom is majd eltud velem jönni,de az apám nem akarja,hogy most mások is ott legyen. Lehet még nem tekintik a barátomat családtagnak elvégre csak 1x találkoztak amikor bemutattam nekik őt. Utána talán párszor a városban ha láthattuk a szüleimet,tesóimat a párommal.


A szilveszter estét viszont a barátommal töltöttem volna,de aznap meg a barátaim meghívtak egy házi buliba. Tökjó,mert postán kaptam a meghívot :) ez kedves tőlük. Csak lányok lennének a bulin. Fiú barátaim nincsenek, a barátnőimnek igen,de nem lesznek srácok. Valaki ráadásul egyedül karácsonyozott volna így legalább most valakikkel majd lesz. :)


De...így a barátommal most nem tudok lenni. Ajándékkal már készültem neki, megvan minden és januárban tervezek vele egy utat is,amiről még nem tud semmit. :)


Ennek ellenére szerintem nagyon mérges lenne vagy csalódott ha elmondanám neki,hogy nem tudunk karácsonyozni együtt. De így eltud menni a szüleihez ő is. Mégsem lesz egyedül. Én is a saját családommal leszek.

Nem tudom,hogy hogyan érdemes ezt közölni vele? 3 éve vagyunk együtt, 6 hónapja költöztünk vissza MO-ra.


Ti elfogadnátok azért ha így alakulna a párotokkal a helyzet?


Nem szorul háttérbe ő sem,gondolok rá ugyanúgy és szeretem a barátomat. De ezt még nem meséltem el neki.


2017. dec. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Körül*
2017. dec. 13. 09:51
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

De ne azt kérdezd meg mi a terve, hanem hogy erről mi a véleménye, hogy mindhárom nap odamennél a szüleidhez karácsonyozni NÉLKÜLE. Szóval neked most az volt a terved, hogy akkor ünnepek előtt 1 héttel közlöd a pároddal, hogy mwnjen ki Angliába karácsonyozni a családjához, mert különben egyedül lesz? Az igen...


Amúgy a 38-as nagyon jól megfogalmazta mi is a helyzet a szüleiddel. Nagyon gáz. Ha tényleg ilyenek, nem kár értük. Persze a szüleid meg minden, de soha ne dőlj be az érzelmi zsarolásnak, és ne hagyd, hogy ugráltassanak igényük szerint. Amúgy meg csak azért csinálják, mert tudják, hogy veled meglehet.

2017. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
60%

Pont 23-24 évesnek tippeltelek.

De nem értem, most a szüleid tartanak el, vagy mi?

2017. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan ez a baj, hogy mindig az van, anit ők mondanak, szeretnének. Egy család nem arról szól, hogy ráerőltetjük az akaratunkat másra, ideje lenne erre a szüleid is ráébreszteni.

És nem a barátod körül forog az életed, de ő az életed párja (jelenleg, és terveid szerint a jövőben is), és nem fogod mellőzni őt az egész karácsony alatt. Tetszik nekik vagy sem. Nem tudom, ha a barátod tenné ezt meg veled, akkor nekik mi lenne a véleményük róla. Boztos, hogy semmi jó, és milyen szemét, hogy így elhanyagol.

2017. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Nem ők tartanak el! Dolgozom. És nem is velük élek. Hanem a barátommal. Angliában is dolgoztam. Szerencsére nem függök senkitől.
2017. dec. 13. 10:20
 46/60 A kérdező kommentje:

Egyet kell,hogy értsek veletek.

Délután megyek munkába,mindketten csak este érünk haza. Akkor majd beszélek vele erről. Megkérdezem tőle,hogy pontosan mi a terve és hogy nekem mi lett volna. De szerintem az akkor úgy is ugrik és még átszervezek mindent,hogy inkább a barátommal legyek idén karácsonykor is.

2017. dec. 13. 10:23
 47/60 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem ők tartanak el, akkor végképp nem értem, miért "kell" mindennek úgy lennie, ahogy ők akarják... Kutyájuk van vagy gyerekük?
2017. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Csak ismered párod annyira, hogy sejtsd, hogyan reagálna egy ilyen dologra. Szerintem gáz, se a Karácsonyt nem töltöd vele, se a Szilvesztert... Szilveszterkor miért nem mehet? Én így nem mennék haza egy napra sem.
2017. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Klassz. És mit fogsz mondani a barátodnak? "Figyelj Szívem, a szüleim azt akarták, hogy velük töltsem az egész karácsonyt, de Te nem jöhetsz. Szilveszterre meg a barátnők hívtak, természetesen nélküled. Mindenkinek igent mondtam, de aztán névtelen vadidegenek azt mondták, ez így gáz. Úgyhogy mégis inkább veled lennék". Mert kb.ezt csináltad. Nem vagy Te egy kicsit befolyásolható? Ha van egy kis eszed, nem mondod el a pasidnak az eredeti tervet.
2017. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondd el.

Különben a barátod hol karácsonyozott volna, ha nem veled? Remélem nem egyedül a közös otthonotokban?

Azt kell megértened, hogy azzal, hogy elköltöztél otthonról, teljesen leváltál a szüleidről. Ez az élet rendje. Most már saját családod van, még ha csak együtt éltek.

2017. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!