Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a gyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyermekes egyedül álló anyákról?

Figyelt kérdés
taszítják, vagy inkább vonzák a szerelmet, vagy már nem lehetnek igazán boldogok?
2010. máj. 18. 12:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Láttátok már valaha az MTV-n a tinimamik című műsort? Hát szerintem borzasztó. Még ha valaki 20-21 évesen is már gyereket nevel. Mire fel? Erre a világra ilyen korán? Ahol nincs rendes alapja egy jó házasságnak, urambocsá egy kapcsolatnak? Szerintem puszta meggondolatlanság... Én biztos nem kezdenék vele, legyen bármilyen jó csaj. Még mindig elég gyerekes vagyok, nem hogy még 1 gyerekkel is nehezebb legyen.

21/F

2010. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
Én 32 évesen férjnél vagyok ugyan,de a házasság nem tökéletes.Nekem 4 gyerkőc van.Sokan mondják,letagadhatom őket,olyan fiatalos vagyok.Nem értem azokat a hozzászólásokat,hogy előbb gondolkodott volna.Egy házasság kettő emberkén múlik.Legyél kívánatos,kedves,csinos,és biztos eljön az igazi.Sok sikert!!
2010. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem azokat a hozzászólásokat,hogy előbb gondolkodott volna.Egy házasság kettő emberkén múlik."

Ez a két mondat egymás mellett??


Csodálkozom, hogy a nők, a legendás Megérzés hordozói, hogy a jó frászba képesek éveket elbíbelődni alkoholizmusba ragadt, önzést istenítő, felelősségvállalástól tartózkodó, hazug, stb stb fickókkal? Hogy lehet ágyig eljutni valakivel, aki nem való partnernek, és megváltozni is vagy akar majd egyszer, vagy nem? Hogy lehet igent mondani olyasmire, amiről sikít, hogy sírásba fulladhat? Tulajdonképpen a te életed egy emberen múlik, és ha valami szemmel láthatóan nem sorrendhelyesen történt, akkor se tagadni, se védeni nem érdemes. Pont.

2010. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, úgy fest, nem volt érdemes idéznem :)
2010. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról egy képet?:)))
2010. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
11.24-esen elgondolkodtam..... hmmmm
2010. jún. 11. 16:11
 37/37 A kérdező kommentje:
amúgy 3 pici van, és kibékültem a párommal, kicsit cukkoltam, és most én vagyok számára az istennő, de sznte biztos hogy jobban a gyerekek miatt alakult így, köszi a válaszok at, írhattok még:)
2010. jún. 11. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!