Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a gyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyermekes egyedül álló anyákról?

Figyelt kérdés
taszítják, vagy inkább vonzák a szerelmet, vagy már nem lehetnek igazán boldogok?
2010. máj. 18. 12:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

én is fiatalon lettem anya,

bár nem vagyok egyedülálló , de ha gyerek és férjem nélkül vagyok jobban körülzsongnak a pasik, mint előtte.

bár néhány dologra figyelni kell, azért mert anya vagy nem kell elhanyagolnod magad. oké időben nem egyszerű ezt megoldani , meg nem is megy minden nap. atól, hogy anya vagy még NŐ is. És azért mert szültél nem ok arra, hogy tovább növeszd a hasad, meg segged.

Van esély , hogy megtaláld a boldogságot, van is ilyen ismerősöm. De adj magadra!

2010. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

én ahogy eddig észrevettem:

ha sikerül is megismerni érett felfogású férfit

annak nehezebb lesz a dolga, ha még nincs máshol gyereke

mert nem csupán a párodként kell, hogy megfeleljen, hanem "pótapukaként" is, ami még soha nem volt

ha a gyerek elutasítja, az anya is elfogja

nagyon elragadónak kell lenni ahhoz, hogy ezt egy olyan férfi bevállalja, aki normális és nem mondjuk azért fogadja el a dolgokat, mert nem talál magának senkit típus.

ééés ha elragadó is a nő, és elkezdődik a párkapcs, számos buktatója lehet a gyerek miatt

egy ismerősöm kapcsolata a gyerek miatt lett vége

a férfi nem érezte, hogy törődnie kellene vele, de amikor próbált is, nem ment erre anyuka kidobta

plussz legyen jóban az eredeti apukával, ha kell ugye.

nos ki az, aki ezeket bevállalja?

ez a nem mind1.hogy anyukának milyen férfi kell

2010. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

előző vagyok

elfelejtettem írni

hogy lehet olyan is, hogy egy normális pasi mindezt bevállalja, és később derül ki, hogy nem tudta mit vállal

mennyire tud alkalmazkodni, kompromisszumokra stb

2010. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Azért van a fiatalabbak között is akinek ez bejön.


21/F


Örülök,hogy az én korosztályomból is akad olyan,akinek ez bejön!Eddig még nem hallottam ilyenről. :)

2010. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

előző miatt írom

látod, egyesek úgy értékelik a gyereket, mintha szexepil lenne...

nem is értik miről van szó

2010. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem sexepil, pusztán arra enged következtetni, hogy nem egy lázadó kislány aki nem tudja megállni a helyét. Ha már valaki egy gyerekkel el tud bánni, nagy baj nem lehet.
2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
14:53 voltam
2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
22%
Cigányok!
2010. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki 23 évesen lett először Anya (házasságban). 5-6 év alatt megromlott a házassága, és elvált. Utána megint megismerkedett valakivel, összeházasodtak, tőle is született egy gyereke. Aztán az a kapcsolat is megromlott, és elváltak. Ott volt 33 évesen 2 gyerekkel, 2 különböző apától. Mégis újra talált magának egy párt, ki pár évvel fiatalabb nála. 3 éve együtt vannak és nagyon boldogok, úgy viselkednek, mint a tini szerelmespárok (pl én meg barátom, ha egy társaságban vagyunk) :) És amúgy a csaj nagyon jól tartja magát, én lányszemmel azt mondanám rá, hogy nagyon jó nő, a gyerekek peig jól kijönnek a mostani párjával, már össze is költöztek 1 éve. :) 19/L
2010. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
sok? és hány apától? egyáltalán tudod? nekem soha nem kellene gyerekes nő akármilyen bomba, nem más gyerekét akarom nevelni
2010. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!