Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a gyermekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyermekes egyedül álló anyákról?

Figyelt kérdés
taszítják, vagy inkább vonzák a szerelmet, vagy már nem lehetnek igazán boldogok?
2010. máj. 18. 12:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
általában nehéz esetek
2010. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Hát, hogy jobban meg kellett volna gondolni kivel csináltatják fel maguk.
2010. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem az eddig hozzá szolokat.Mi az hogy "jobban meg kellett volna gondolni ....."kicsit nagyon bunkó vagy nem gondolod???

Én erről nagyon nyilatkozni nem tudok mert ez engem is érint.Én is egyedül álló anya vagyok!

2010. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Számít az is milyen korban van. 21-22 éves egyedülálló anyák ilyen szempontból biztos nehéz helyzetben vannak ha hasonló korú párt akarnak. Ami ugye azért nem meglepő...

30 körül viszont már nem hinném, hogy különösebb gond lenne ha van egy gyereke a nőnek. (persze azt leszámítva, hogy kevesebb ideje van ismerkedni)

De ugyanúgy találhatnak maguknak párt, csak máshogy kell keresniük.


De ha az én mostani barátnőm, akivel 1 hónapja ismerjük egymást, az első randik egyikén azt mondta volna, hogy már van egy gyereke akkor, lehet, hogy pár napig ott ültem volna kint a kávézó teraszán, hogy wtf?

De attól még randiznék vele simán, sőt... Persze ehhez lehet az is közre játszik, hogy nővéremnek van egy 3 éves fia akire sokszor vigyáztam már és így annyira nem utálom már a gyerekeket. :D

Jobban körbe kell nézniük a "piacon", de ugyanúgy lehet nekik is párjuk.

22/F

2010. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És ha sexi mint állat? akkor?
2010. máj. 18. 13:24
 6/37 anonim ***** válasza:
72%

Az én barátnőmnek is van gyereke,ez nálam sose gond.


22F

2010. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Uccsó vok,szexi legyen az a lényeg.Engem pl izgatnak a MILF-ek.
2010. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%

általában csak egyéjszakát keres bennük egy ember, ezt erősíti az ha még szexi is vagy


szal a szerelem az nehéz

2010. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Mi az a MILF?
2010. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Szóval csúfitsam el magam ha komoly kapcsit akarok?
2010. máj. 18. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!