Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyítva:A lányoknak rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítva:A lányoknak rosszfiúk kellenek. érdekel?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokszor beszéltünk már erről, de egy triviális dolog ébresztett rá az igazságra.

Rendre olvasgatom a kérdéseket, és mit látok? Csomó lány sír azért, hogy így meg úgy viselkedik a barátja. Azaz rosszfiúkkal kavarnak.

Míg a fiúk általában olyan kérdéseket szoktak kiírni, hogy hogyan tudná megszerezni az általa kiszemelt lányt.


FONTOS! Általánosságban beszélek, kivételek mindig is lesznek, de a lányok túlnyomó része a rosszfiúkat kedveli.

És ne jöjjenek azzal, hogy a pasik meg a plázacicákat szeretik, mert elvétve lehet csak ilyen kérdéseket olvasni, tehát az a pasik elenyésző része :)


ügyes vagyok?


2010. máj. 13. 15:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
szájba is vágnának ha megkérdezném tőlük hogy mért a rosszfiúk tetszenek nekik :)
2010. máj. 15. 19:19
 32/36 anonim ***** válasza:

Ha szerinted ez ilyen egyszerű, akkor kihagysz sok-sok élvezetet.

A küzdelem nem a másik ellen szól, hogy "csakazértis" megkapd. Sokkal inkább a kéretésről, hogy mennyire akar a másik.

Én nem szoktam magam "odadobni", nekem kell, hogy küzdjenek értem. Mégha tetszik is a srác, akkor is próbára teszem.

Ez sokkal izgatóbb, mert a szex nem minden. Az csak egy cseresznye a habos tortán. :P


Akinek csak a szex számít, azért nem kell küzdeni, hiszen minél hamarabb meg akarja kapni, amit szeretne. Szerinted ez lenne a normális?


23/L

2010. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy a kivételt képezem-e vagy sem de nekem pl nem is a rosszfiúk és nem is a jófiúk jönnek be. Volt már rosszfiú pasim is, benne az volt a rossz hogy egyáltalán nem lehetett benne megbízni. Hiába szerettem mégsem éreztem azt hogy ezzel ő is így van. Aztán volt jófiú pasim is. Na ő olyan volt hogy mindent meg akart tenni értem és semmi olyan nem volt benne ami megfog.

Épp ezért kell hogy egy pasiban meglegyen az egyensúly, kell hogy egy kicsit ördög legyen viszont az angyal is helyet kapjon benne...meg lehessen bízni benne, őszinte és hűséges legyen, mégis őrült, kicsit kiszámíthatatlan, érezzem rajta h kíváncsivá tesz.

Nekem ennyi a vélményem a "jófiú vs rosszfiú" - ról :)


23/L

2010. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előző h.sz-val!

23/L

2010. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Az van, hogy akinek nincsen semmi problémája, az nem ir ide.

tehát azok a nők, akik jófiúkkal vannak, szépen otthon babusgatják a férjüket/barátjukat, és nem itt rinyálnak a neten. szóval a minta nem reprezentativ, ebből következtetéseket nem vonhatsz le.

2010. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Szerintem ez a rossz fiús téma hogy a lányok a rossz fiúkat kedvelik TÉVEDÉS. Vannak kivételek mindig és lesznek is de általánosságban a lányok se a jófiúkat se a rossz fiúkat nem szeretik. A jófiúk többnyire papucsok a rossz fiúk meg faragatlan bunkók. Tehát arra a következtetésre jutottunk hogy mind a két fajtából kell egy kicsit meríteni. Pl. legyél mindig udvarias nyisd ki neki az ajtót de ne tegyél meg mindent érte. Ne hívogasd állandóan, az ELEJÉN(!!!) ne vegyél neki ajándékot stb. Viszont cserébe ha veled van érezze magát különlegesnek, bókolj neki ( persze mértékkel ). És véleményem szerint a sima hagyományos bókok pl. nagyon szép vagy, közel se érnek annyit mintha azt mondanád: gyönyörű szemeid vannak, nagyon megnyugtat ha belenézek. Tehát "középfiúnak" kell lenni. Higgyétek el, hogy egy normális lányt így fogsz találni nem úgy ha leszarod és kicsit udvariatlan vagy vele. Most sokan megkérdezhetitek, hogy ezeket honnan veszem ill. tudom...egy időbe kimondott jófiú voltam, kedves és talán kicsit túl aranyos és hát BARÁTOK lettünk ( magyarul nem jártam sikerrel ha túl jófiú voltam ). Volt egy időszak amikor kicsit udvariatlanabb enyhén leszartam a lányokat, és tény és való, volt 2-3 barátnőm de egyikkel sem tartott tovább 1-2 hónapnál. Elkezdtem úgy viselkedni mint egy "középfiú". Bókoltam, udvarias voltam ugyanakkor nem lógtam rajta állandóan hagytam neki teret és nem tettem meg érte mindent és elértem azt h mellettem különlegesnek érezze magát a lány, és ennek hála gyönyörű, és ami a legfontosabb: Intelligens lányt tudtam találni. Tehát mindig vannak kivételek de egy normális lányt véleményem szerint ( ismétlem VÉLEMÉNYEM szerint ) így lehet találni. És bocs a helyesírási hibákért :D
2012. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!