Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyítva:A lányoknak rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítva:A lányoknak rosszfiúk kellenek. érdekel?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokszor beszéltünk már erről, de egy triviális dolog ébresztett rá az igazságra.

Rendre olvasgatom a kérdéseket, és mit látok? Csomó lány sír azért, hogy így meg úgy viselkedik a barátja. Azaz rosszfiúkkal kavarnak.

Míg a fiúk általában olyan kérdéseket szoktak kiírni, hogy hogyan tudná megszerezni az általa kiszemelt lányt.


FONTOS! Általánosságban beszélek, kivételek mindig is lesznek, de a lányok túlnyomó része a rosszfiúkat kedveli.

És ne jöjjenek azzal, hogy a pasik meg a plázacicákat szeretik, mert elvétve lehet csak ilyen kérdéseket olvasni, tehát az a pasik elenyésző része :)


ügyes vagyok?


2010. máj. 13. 15:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
ti meg a plázap.csákra hajtatok, akkor mit vártok? könyörgök, ne sirj már itt.. :S
2010. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
olvasd végig a kérdést a plázap*csákról is szó van benne :D
2010. máj. 13. 15:43
 3/36 anonim ***** válasza:
40%
" ez 1 nagyon átlátszó hazugság " - a plázap.csás dolog.
2010. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
mivan? :)
2010. máj. 13. 15:45
 5/36 A kérdező kommentje:
nem titkolom, az is én vagyok. ügyes vagy hogy rájöttél!
2010. máj. 13. 15:46
 6/36 anonim ***** válasza:
Érdekes,de az tény,hogy nekem a rosszfiúk is tetszenek,de számomra " a jó fiúk" is vonzóak. :)
2010. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
52%

nagyon ügyes vagy.

De ez onnan eredhet, hogy a "jófiúk" félénkek, mert mire ők megkérdezik hogy szerezzék meg a kiszemelt lányt, addigra a "rosszfiúk" már rég megszerezték:)


Évekig meg csak nem lehet várni egy randira hívással.

2010. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
te irtad 1 másik kérdéshez nekem, h " nagyon átlátszó hazugság " az, h nem minden csajnak a külső a lényeg. hiszed, vagy se, nálam még a legjobb pasi is repülne, ha nem tudná, h ki volt.. pl. Csáth Géza, vagy Da Vinci. remélem, érted, h mire gondolok. ha megvan az a szikra, akkor mind1, h h néz ki a pasi, mert megtetszik. de ha meg nincs semmilyen szikra, vagy fellángolás, akkor nem lényeg se h h néz ki, se h milyen okos.
2010. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Igen, érdekelt :D


15/f

2010. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

ügyes vagy... csak sajna a gyakorikérdések.hut veszed alapul, nem az egész népességet, és mivel fakultatív, hogy ki ír ide, ezért ebből csak azt a következtetést vonhatod le, hogy: A gyikre író lányoknak általában a rosszfiúk kellenek.

:)

2010. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!