Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyítva:A lányoknak rosszfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyítva:A lányoknak rosszfiúk kellenek. érdekel?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokszor beszéltünk már erről, de egy triviális dolog ébresztett rá az igazságra.

Rendre olvasgatom a kérdéseket, és mit látok? Csomó lány sír azért, hogy így meg úgy viselkedik a barátja. Azaz rosszfiúkkal kavarnak.

Míg a fiúk általában olyan kérdéseket szoktak kiírni, hogy hogyan tudná megszerezni az általa kiszemelt lányt.


FONTOS! Általánosságban beszélek, kivételek mindig is lesznek, de a lányok túlnyomó része a rosszfiúkat kedveli.

És ne jöjjenek azzal, hogy a pasik meg a plázacicákat szeretik, mert elvétve lehet csak ilyen kérdéseket olvasni, tehát az a pasik elenyésző része :)


ügyes vagyok?


2010. máj. 13. 15:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Általánosságban beszélek, kivételek mindig is lesznek, de a lányok túlnyomó része a rosszfiúkat kedveli."


Persze, mert:

-"rosszfiúból" van több, ugyanis rosszfiú=nem félénk, és nem visszahúzódó természet, s kevesebb a félénk sztem

-nehogy már a lányoknak kelljen kezdeményezni, a lányok ezt nem szeretik

-a csajok azt sem szeretik, ha egy pasinak meg kell mondani, h mit tegyen.


Amúgy meg nemcsak az itt irogató (főként fiatalok) véleményére kéne alapozni, ha ilyen általánosságban beszélsz!


Még annyit, h az a lány, aki a barátja viselkedése miatt sír, akkor ne nekünk írja már meg a gondját, hanem találják ki ketten! Mert nem dönthetünk vadidegenek helyében! De ez csak kitérő volt, bocsi kérdező.


Amúgy meg azt nem tudom, h mennyire vagy ügyes! :D

18L

2010. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
nem lehet egy jófiú is rosszfiú, inkább az van hogy kevés önbizalma volt meg minden de mindvégig ott lapult benne az önzőség.
2010. máj. 15. 18:14
 23/36 A kérdező kommentje:

18:14: ügyes vagyok hogy rájöttem a talányra.

mellesleg nem minden jófiú töketlen, lehet jófiú valaki akkor is ha rendes, hűséges, odafigyelő, megbízható, és nem él kicsapongó életet.

a jófiút miért mindig a balf*sszal azonosítják?

2010. máj. 15. 18:17
 24/36 anonim ***** válasza:
nem és hanem is!
2010. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
feltetted a lécet, nem értettem a hozzászólásodat
2010. máj. 15. 18:19
 26/36 anonim ***** válasza:
Hja, a baalfaszok halmaza részhalmaza a jófiúknak és a rosszfiúknak is.
2010. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

18:14es vagyok!

Nem azonosítom a jófiút a balfa***l, szó sincs erről! Épp ellenkezőle, az a jófiú, aki rendes, kedves, meg ilyenek.


Azt érthetted félre, h mondtamm, h a lányok nem szeretik ha nekik kell kezzdeményezni, és sajnos a jófiúk többsége sztem olyan, hogy kicsit félénk is!

Így értettem! :)

2010. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy. Feltéve, ha te találtad fel a spanyol viaszt is...

Részemről egyik sem. Van középút? Ami rejt magában titkokat, izgalmakat? Nélkülözve a féltékenységet, félelmet, a túlcsorduló érzelmeket, a folytonos "szeretlek" SMS-eket??? Verést, lenézést, alkoholizmust, egyéb f.szságokat???

Lehetne, hogy legyenek olyan pasik, akik alkotnának egy 3. csoportot? Vannak jófiúk, rosszfiúk, és lehetnének végre férfiak is.

Aki megküzd a nőért, és akiért szintén küzdeni kell, aki izgalmas, de csendes, aki nem beszél sokat, nem "sír", aki tudja mit akar és megáll a saját lábán.


Eddigi tanúság szerint ma már nincsenek férfiak. Fiúk vannak. A férfi lét már nem "divat", mióta kifutottak a Charles Bronson és a Clint Eastwood-filmek és befutott a feminin "pasik" evolúciója...


Részemről ennyi.

23/L

2010. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ha egy nőért küzdeni kell az már régen rossz, mert akkor a nő nem szeretne semmilyen kapcsolatot kialakítani az udvarlójával...
2010. máj. 15. 18:47
 30/36 anonim ***** válasza:
szertintem meg azért, mert több lány nézi az oldalt és, azért nyavajognak.. ha nem rossz fiú a pasijuk és minden rendben van akkor miért írnák le?..inkább menj végig az utcán kérdezz meg száz csajt..abból majd százalékolhatsz ;)
2010. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!