Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok,20-22 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok,20-22 év körüli IGAZI férfiak?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy nincsenek 20 év körüli határozott, igazi férfiak, akik tényleg komolyan gondolják a dolgot. Akikkel lehet beszélgetni, akinek mindenről megvan a véleménye, de egyben kedves és megértő. És nem fél odamenni egy lányhoz, mert van annyi önbizalma, és mégsem egoista. Ilyen nagy csoda, amit elvárok?

17/L


2010. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

08:26-nak

A szép lányok többsége azért kénytelen társkeresőket használni, mert: 1. nem merik megszólítani őket 2. aki meg igen, az vagy a piától bátor vagy bunkó és nagyképű 3. kevés a normális pasi, az aranyközépút, és még nem találkozott olyannal

25/f

2010. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező!


Itt vagyok, tagnap épp járt nálam egy lány 17 éves, vette volna le a nadrágját, és nemet mondtam, utána beszélgettünk. Stb. Beszédes és kezdeményező típus vagyok, sőt hombár sem vagyok mert nem húztam meg a csajt. Ismertem, de járni nem akartam.


Am mivan a 17 éves lányokkal tavasz van vagy mi?...


22/f

2010. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 proxilla frez ***** válasza:
egyetem-kocsma-bnő lakása
2010. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 proxilla frez ***** válasza:

17 éves lány... pff

én 20 vok és bnőm 16. Ő az IGAZI NŐ

nem te. nem ien helyeken rinyál. és tudod miért igazi? mert nem rinyál hanem irányítja az életét!!

2010. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Eléggé a pénz köré épültek a hozzászólások, és azt előre leszögezem, hogy nem attól pasi a pasi, ha sok pénze van. Istenem, miért kell mindenbe belekeverni a pénzt? Az persze jó dolog, ha suli mellett el tudja tartani magát és dolgozik, de nem kell 200 ezres fizetés! Csak épp annyi, hogy ne haljon éhen az adott hónapban, meg tudjon eljárni suliba/dolgozni. De látom, a mai világban minden a pénz körül forog, még egy hülye kérdést is, ha kiírok, akkor is a pénznél lyukadunk ki.

Kedves utolsó, én nem rinyálok, és nem is tartom magam igazi nőnek, csak van önbizalmam és vannak céljaim.Ennyi.

2010. ápr. 21. 15:41
 46/53 A kérdező kommentje:
tegnap 23:26: szerintem te pont igazi férfi lennél, és még szerény is. Már ha tényleg a valóságot írtad le, de nem feltételezem, h kitaláltad.
2010. ápr. 21. 15:45
 47/53 anonim ***** válasza:

tegnap 23:26-os vagyok

Köszi. De az a baj, hogy csak lennék, megbizonyosodni nem tudok arról, hogy vagyok-e...

2010. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

hmm végigolvastam a kommenteket egy részének igazat adok

nem akarom dicsőíteni magam de nagyon kiváncsi !lennék! mit gondol rólam a kérdező, mert hát abból h mindenki leírja magáról h ilyen meg olyan fain csávó lehet h a kérdező nem ezt gondolja/gondolná

Gábor 21F

2010. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Ez már a kérdező problémája, én már nem lepődöm meg, hogy nem tűnök fel senkinek sem :). A káoszban a rend nem szokott látszani...

21/F 0:04-es voltam

2010. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Szintén tegnap 23:26 (vagyis már tegnap előtt)


Kedves kérdező!

Kérlek írj egy privátot! Majd ott részletezem, mit akarok :)


Köszi!

2010. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!