Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok,20-22 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok,20-22 év körüli IGAZI férfiak?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy nincsenek 20 év körüli határozott, igazi férfiak, akik tényleg komolyan gondolják a dolgot. Akikkel lehet beszélgetni, akinek mindenről megvan a véleménye, de egyben kedves és megértő. És nem fél odamenni egy lányhoz, mert van annyi önbizalma, és mégsem egoista. Ilyen nagy csoda, amit elvárok?

17/L


2010. ápr. 20. 22:07
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Szerintem amugy ez a dolog tuti kivan találva... hogy normális pasi normális csajt nem találhat csak esetleg ha épp hiba van a mátrixban máskülönben ha minden jó a rendszer nemengedi hogy két normális találkozzon.... remélem nemsoká lesz megint hiba... :D
2010. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

Az IGAZI férfiak vagy egy IGAZI nőt keresnek vagy már foglaltak :D

Én még csak 18 vagyok,de mégis csak tartós kapcsolatokban gondolkozom, mindenről megvan a véleményem, megértő vagyok, ha kell kedves és van önbizalmam. Sőt, ahhoz képest, hogy 18 vagyok havi 200-at keresek suli mellett.

...és én is foglalt vagyok :D ...

2010. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Van ilyen pasi.Csak tudod az a nagy bibi ebben a dologban, hogy akinek van önbizalma az nem akar komoly kapcsolatot.Egyéb pszichés dolgok amiket nem írok le neked ne haragudj.

Sajnos 20 évesen a férfiak még nem elég érettek.Elfajzott világunkban manapság a 20 éves fiúk még gyerekek.Akik nincsenek tisztában önmagukkal és még gyerek módjára viselkednek 25 éves korukig.

Ez adódhat "Iskola,Szülöi bánásmód hozzáállás stb..."

Szóval a lényeg az hogy te egy álompasit keresel....

2010. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

22.41


Azér a feszengés befigyel hoppá xD havi 200at keresek..... :D Tuti tevagy mindenki álma :D

2010. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
22:41: Hallod, azért adhatnál álláskeresési tanácsokat... :O
2010. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Nekünk ez túl nagy elvárás az élettől... :D :S.

19/L

2010. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Nem olyan meló amit csak úgy találni lehet. Konkrétan befektettem valami kis buliba a 12.-es ballagási pénzem és ez lett belőle :P
2010. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Hát jah okosban kell csinálni munkával nemviszi semmire az ember :D
2010. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Igazából van vele meló rendesen, de semmi olyan amit suli mellett ne lehetne megcsinálni.
2010. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Én most a zenélésen gondolkozok..... csak azabaj hogy már annyi dj van...pedig ezt szivesen csinálnám és... dehátt... van sok dolog amiből pénzt lehet :D
2010. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!