Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha holnap reggelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha holnap reggeltől vasárnap estig egyedül lennél, az élettársad haverokkal sátorozna?

Figyelt kérdés
Ugye itt az ünnep. Jó lett volna együtt lenni. Összevesztünk a héten, mert fontosak neki a haverok. Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. Erre bejelenti hogy a hétvégére elmegy. Hellyel közzel megbeszéltük, hogy leáll a hétköznapi esti sörözésről. De most mégis elment itt hagyott egy csokor virággal. Mert hogy kibékültünk. De mit kezdjek vele 2 napig? Vele akartam lenni, direkt csendbe maradtam, nem szóltam nem hisztiztem, hátha így mégis úgy dönt velem marad hétvégén. Nem így lett. Nekem nincs társaságom. Mit tennél ezek után?
2016. aug. 19. 19:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

En ugy gondolom hogy te dontottel ugy, hogy odakoltozo, ezert ne ot hibaztasd hogy neked ott nincsenek barataid. Ez csakis rajtad mulik. Miert nem hivod el valamelyik kollegadat? Oke, megkerdezhette volna hogy te nem szeretnel e veluk menni, de pasis programok. Ha a baratom elmegy a haverjaival sorozni, ott nagyreszt a baratnoikrol, felesegeikrol beszelnek es szakmaznak. En es te se tudunke ehhez hozzafuzni semmit.

Ilyenkor ket opcio van: rendelek egy pizzat es Szex es New Yorkot nezek egyedul, mert o nem szereti :))) vagy athivom az egyik baratnomet, vagy megiszunk mi is egy koktelt valahol. Este ugyis hozzad megy haza.

2016. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nokent mondom, hogy egy elviselhetetlen, hisztis, onzo, tapados, pioca-harpianak tunsz, nem csoda, hogy menekul toled szerencsetlen. Szakadj mar le rola es keress magadnak hobbit vagy tarsasagot, normalis ember nem fogja elturni ezt a szintu raakaszkodast - mert amit te muvelsz, az nem egeszseges ragaszkodas.


Keress egy hasonlo idiotat vagy torodj bele, hogy macskas nenikent vegzed, mert gusztustalan a felfogasod, normalis kapcsolatod igy az eletben nem lesz.

2016. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!