Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha holnap reggelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha holnap reggeltől vasárnap estig egyedül lennél, az élettársad haverokkal sátorozna?

Figyelt kérdés
Ugye itt az ünnep. Jó lett volna együtt lenni. Összevesztünk a héten, mert fontosak neki a haverok. Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. Erre bejelenti hogy a hétvégére elmegy. Hellyel közzel megbeszéltük, hogy leáll a hétköznapi esti sörözésről. De most mégis elment itt hagyott egy csokor virággal. Mert hogy kibékültünk. De mit kezdjek vele 2 napig? Vele akartam lenni, direkt csendbe maradtam, nem szóltam nem hisztiztem, hátha így mégis úgy dönt velem marad hétvégén. Nem így lett. Nekem nincs társaságom. Mit tennél ezek után?
2016. aug. 19. 19:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
82%
Örülnék, mert egyedül teljesen ki tudok kapcsolódni. Amolyan önszeretet napot tartanék. Forró fürdőt vennék, majd lustálkodnék, zenét hallgatnék, meditálnék. Néha igénylem az egyedüllétet, de ez nem egyenlő a magányossággal.
2016. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyik pillanatról a másikra megbékélni. Főleg hogy akkor is magamra hagyott, mert a haverokkal sörözött. Volt már velük a héten, de én meg ő nem, csak dolgoztunk. Mostanában sűrűn haverozik és elegem lett belőle. Kibékültünk, akkor már megint miért velük kell lenni? Bíztam benne meggondolja magát.
2016. aug. 19. 20:13
 13/42 anonim ***** válasza:
78%
Nekem úgy tűnik hogy azért haverozik mert kerülni akar. Vannak férfiak akik nem tudják kimondani ha valami bántja őket, inkább kimaradnak otthonról. Jó lenne ha vita nélkül tudnátok egymással beszélgetni akkor is ha probléma van.
2016. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%
Mit szólnék? Azt hogy menjen nyugodtan és érezze jól magát! 2napot csak kibírsz! Nézzél filmeket ,főzzél,ilyesmi
2016. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Mi ezt megbeszéltük a héten. Kettő órahosszáig csak erről beszéltünk. Azt mondta, semmi baj nincs, szeret, nem akar elhagyni, fél hogy szakítunk ez miatt, de szüksége van arra hogy hetente 2x sörözzön (kb.10-11 óráig). Én ezt nem tudom megérteni. Ha szeretek valakit vele vagyok, főleg hétvégén, ünnepkor. Úgy érzem a kapcsolatunkat alázza meg azzal, hogy beül sörözni.
2016. aug. 19. 20:18
 16/42 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretek időnként teljesen egyedül lenni. Szóval nem zavarna. Én is egyedül leszek most hétvégén. Mondjuk engem nem érdekel, hogy ez ünnep. Nem érzem másnak, mint egy sima hétvégét. Meg az én párom dolgozik. De szokott ő is haverokkal programot csinálni, és én is a barátnőimmel.

Egyébként hétfőn meg megyünk nyaralni. Szóval együtt is vagyunk.

2016. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
62%

"Úgy érzem a kapcsolatunkat alázza meg azzal, hogy beül sörözni."


no comment

2016. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
70%
Befeküdnék a tévé elé,mindenféle nasival,és nézném a kedvenc sorozataimat,filmjeimet. Néha jó egyedűl.
2016. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Miért kell lehülyézni, nem is ismersz. Akkora bűn hogy szerettem volna vele lenni? Direkt nem szóltam neki rá semmit!!! Csak titokban reménykedtem hátha meggondolja magát.
2016. aug. 19. 20:22
 20/42 anonim ***** válasza:
43%

"de szüksége van arra hogy hetente 2x sörözzön (kb.10-11 óráig). Én ezt nem tudom megérteni. Ha szeretek valakit vele vagyok, főleg hétvégén, ünnepkor."


Ha szeretek valakit, teret is hagyok neki. Olykor a szeretet is lehet fojtogató. Nem várhatod el hogy feladja a korábbi baráti kapcsolatait, és a szoknyádon üljön mindig. Ez nem lenne egészséges kapcsolat.

2016. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!