Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha holnap reggelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha holnap reggeltől vasárnap estig egyedül lennél, az élettársad haverokkal sátorozna?

Figyelt kérdés
Ugye itt az ünnep. Jó lett volna együtt lenni. Összevesztünk a héten, mert fontosak neki a haverok. Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. Erre bejelenti hogy a hétvégére elmegy. Hellyel közzel megbeszéltük, hogy leáll a hétköznapi esti sörözésről. De most mégis elment itt hagyott egy csokor virággal. Mert hogy kibékültünk. De mit kezdjek vele 2 napig? Vele akartam lenni, direkt csendbe maradtam, nem szóltam nem hisztiztem, hátha így mégis úgy dönt velem marad hétvégén. Nem így lett. Nekem nincs társaságom. Mit tennél ezek után?
2016. aug. 19. 19:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%

Hany evesek vagytok?


Abban mondjuk van valami, hogy te egyedul vagy a varosban, csak nem kene az unnep hetvegejere egyedul hagynia teged.. Nem lehetett volna h hamarabb deruljon ki, es haza tudj menni a szulovarosodba?

2016. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az a baj, hogy te ki akarod sajátítani a párod. Hetente 2x találkozik haverokkal. Akkor nem mindig haverozik. De te ezt a két napot is sajnálod tőle. Nem várható el, hogy valaki mindig csak veled legyen. Nem ez a szerelem. Azért mert van párja, még szüksége van a családjára, barátaira is. Nem szűnnek meg az eddig egyéb kapcsolatai. Így sose lesz jó kapcsolatod, ha ilyen irreális elvárásaid vannak. Az is baj, hogy egyedül nem találod fel magad. 2 napig. Én holnap takarítok, mosok. Este filmezek, lehet, hogy találkozom egy volt osztálytársammal. Aztán vasárnap végre befejezek egy könyvet, amit mostanában nem volt időm olvasni. De még ezerféleképpen le tudnám magam foglalni.
2016. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
63%

Birtokolni akarod, mondván, hogy miatta költöztél új közegbe és csak rá számíthatsz, ezért akarsz minden percben rá támaszkodni, ugye?


Anno én is hisztiztem, kiborultam, mikor a párom nem engem választott, hanem a barátokat, haverokat.

De lenyugodtam és mérlegeltem.

Nem csinálja ezt minden hétvégén. Neki is kell, hogy legyen élete nélkülem.


Te is gondolkozz egy kicsit reálisan!

Hogyan éreznéd magad, ha vissza akarna tartani, hogy ne menj el sehova a hétvégén?

Nem éreznéd úgy, hogy el akar zárni a külvilágtól?


"Nincs társaságom."

Szóval azt akarod, hogy neki se legyen?

Mert szemmel láthatóan ezt akarod elérni.

Hétköznap ne menjen sörözni, de hétvégén se menjen sátorozni...

Ha azt akarod, hogy hosszútávú legyen a kapcsolatod, akkor ne viselkedj így!

2016. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Én 26, Ő 32. Már családalapításról is beszéltünk. Ha lesz gyerek, akkor is a haverok lesznek a fontosak? Én meg legyek egyedül a gyerekkel? Előre gondolkodom, nem tehetek róla.
2016. aug. 19. 20:27
 25/42 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem érted mi a gond azzal amit csinálsz kérdező?
2016. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
A gyereked sem fog folyamatosan otthon ülni, neki is lesz saját, a tietektől független élete.
2016. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
61%
2016. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
46%
28: Ha lesz gyerek, akkor örök életre mindkét szülő otthon van, nem mehet sehova??? Te hol élsz? Nyilván a gyerek az első. De ettől még időnként akkor is elmehet anyuka is barátokkal időnként valahova, apuka is, sőt kettesben is csinálhatnak programot gyerek nélkül. A te gondolkodásod még női szemmel is nagyon ijesztő. El tudom képzelni, hogy egy férfinak mennyire ijesztő lehet.
2016. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

Te cirkuszoltál, ő próbált békíteni, nem jött össze, mégis mit vársz? Játsszon csúszómászót?


Én jelenleg egyedülálló vagyok, és nem kell sokat tervezgetnem, mit csináljak. Megyek országtortát enni, mint néhány éve minden augusztus 20-án. Aztán ugyanolyan gyorsan el fog telni ez a hétvége is, hogy csak azt veszem észre, hogy már megint hétfő és megint munka.

2016. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
38%

31: Ez nagyon jó :DDDD



És még csodálkoznak az emberek, hogy ennyi rossz kapcsolat van . . .

2016. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!