Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha holnap reggelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha holnap reggeltől vasárnap estig egyedül lennél, az élettársad haverokkal sátorozna?

Figyelt kérdés
Ugye itt az ünnep. Jó lett volna együtt lenni. Összevesztünk a héten, mert fontosak neki a haverok. Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. Erre bejelenti hogy a hétvégére elmegy. Hellyel közzel megbeszéltük, hogy leáll a hétköznapi esti sörözésről. De most mégis elment itt hagyott egy csokor virággal. Mert hogy kibékültünk. De mit kezdjek vele 2 napig? Vele akartam lenni, direkt csendbe maradtam, nem szóltam nem hisztiztem, hátha így mégis úgy dönt velem marad hétvégén. Nem így lett. Nekem nincs társaságom. Mit tennél ezek után?
2016. aug. 19. 19:57
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Esküszöm, nem értem. Ha van párom, azért vagyok vele, mert VELE akarok lenni. Nem választok ő HELYETTE havert. Nem vagyunk már tizenévesek, hogy bandázni kell, szerintem. Kevés minőségi időt töltünk együtt. Baromi kevés közös program van a vacsi-tv-alváson kívül. Ha én szeretnék elmenni valahova, kb. 3-4 nappal előtte rá kell beszélnem, őő, izéé, lééécci csináljunk valami programot. De a haverok szólnak telefonon, képes 5 perc alatt igent mondani.
2016. aug. 19. 20:33
 32/42 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, többféle embertípus van. Vannak olyan srácok is, akik 0-24-ben a barátnőjükkel akarnak lenni, leginkább azért, mert nem igazán vannak barátaik, vagy mert egyedül nem szeretnek elmenni sehová. És vannak olyanok is, akiknek meg van a baráti társaságuk már évek óta, és igenis fontos nekik az, hogy gyakran összejárjanak bandázni. Ha neked ez nem tetszik, akkor az előbbi típusból kellett volna választanod.


Egy sátrazásban nincsen semmi rossz. Csak akkor lenne jogod kiakadni, ha folyamatosan lemondaná minden közös programotokat. Ha nem így van, akkor no para. Még virágot is vitt. Én meg sose kapok semmit. :D

2016. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
61%

Te normális vagy??!! Képes vagy még itt is hisztizni!!!!

Most azonnal szakítok veled!!!

2016. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, attól, hogy az embernek párkapcsolata van, még a barátságokat nem kell felrúgni. Ha te úgy érzed, kevés minőségi időt töltötök együtt, akkor ezt beszéljétek meg, szervezzetek programokat, de komolyan, ne puffogj, ne hisztizz, az nem megoldás semmire, és nem felnőtthöz méltó viselkedés.

Én nő vagyok, és ha véletlenül összejönnék egy olyan pasival, aki így ki akarna sajátítani, és el akarna marni a barátaimtól, kirúgnám, mint macskát xarni...

2016. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
50%

35: Nem fogod sose megérteni????

Nem helyette!! Mellette!! Van párom, szeret, szeretem. De attól nem szűntek meg a barátaim. Egy csomó minden van, ami x barátomat érdekli, tök jól elbeszélgetünk róla. De a páromat nem érdekli, ezért vele más dolgokról beszélgetek. Fontosak a barátaim is. Nem törlődnek ki pikk-pakk az életemből. A szerelem nem a barátok helyettesítése.

2016. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
40%

Állj be szobanövénynek, hogy szolidaritást vállalj a csokor virággal szemben. :D Na de komolyan: attól is függ, hogy egy évben milyen sűrűn vagy milyen renszeresen tud haverozni? Ha csak havi szinten, vagy 2-3 havonta, akkor szerintem nem éri meg a cirkuszt csinálni, kibírsz 2 napot nélküle, ez amúgy sem Karácsony, "csak" Államalapítás, már ha érted, persze csodás és nagy esemény, de na...

Mondjuk az nem gáz, ha minden este megiszik otthon egy sört, ha eljár otthonról, az viszont igen. Neked kell tudnod, milyen a tag.

2016. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
75%

Ha ugy erzed keves az egyutt toltott ido,ha ugy erzed elhanyagol akkor en megertelek.

Bar nem feltetlen jo hisztivel lereagalni.

nalunk az van,hogy pl nem latom szinte egesz heten,de hetvegen haveri sorozes van ,majd valamikor ejszaka beallit.. fontosak a baratok igen. Kell a kimozdulas igen. Csak hogy ez igy egy nagy nulla,ami a kapcsolatot illeti.

2016. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan így viselkedik ferjem is!

Az, hogy ennyire rátelepszel, azt akarod csak veled legyen nem fog sok jóhoz vezetni. Megfojtod őt ezzel. Ha nem hagyod élni, azért mert nem tudod egyedül elfoglalni magad, a végen oda fog vezetni, hogy elege lesz belőled. Gondolom nem ezt szeretnéd ha annyira szereted.

Attól még hogy a te párod, előtted is volt élete és csak azért mert veled van a barátait nem fogja hanyagolni de ezt ne is várd el tőle.

2016. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%

Én is elmentem volna a helyében. Most mienk üljön otthon egy savanyú, duzzogós hisztérikával?


A helyedben pedig repesnék az örömtől, filmeznék, kajálnék, mindenféle olyan baromságot csinálnék, amit előtte nem lehet.

2016. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ha nem duzzogtál volna csak azért is, akkor valószínűleg veled töltené a hétvégét vagy a hétvége nagyobbik részét legalább. Ő próbált kedveskedni, kiengesztelni, te pedig megmakacsoltad magad. Tudod, mit, örülhetnél, hogy nem egy pincsikutyával van dolgod, de lehet, hogy neked egy papucs kellene, akit kedvedre ugráltathatsz és szeret szenvedni. A párod önálló felnőtt férfi. Neked is önállóbbnak kellene lenned. Én nőként neki adok igazat, nem neked. Hülyeséget csináltál, ezt te szúrtad el, nem ő.
2016. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!