Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha holnap reggelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha holnap reggeltől vasárnap estig egyedül lennél, az élettársad haverokkal sátorozna?

Figyelt kérdés
Ugye itt az ünnep. Jó lett volna együtt lenni. Összevesztünk a héten, mert fontosak neki a haverok. Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. Erre bejelenti hogy a hétvégére elmegy. Hellyel közzel megbeszéltük, hogy leáll a hétköznapi esti sörözésről. De most mégis elment itt hagyott egy csokor virággal. Mert hogy kibékültünk. De mit kezdjek vele 2 napig? Vele akartam lenni, direkt csendbe maradtam, nem szóltam nem hisztiztem, hátha így mégis úgy dönt velem marad hétvégén. Nem így lett. Nekem nincs társaságom. Mit tennél ezek után?
2016. aug. 19. 19:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%

Azért mert neked nincs társaságod, a párod még elmehet haverokkal sátrazni időnként.

Pl. én utálok síelni. A párom szeret. Nyilván nem várnám el, hogy soha többet ne menjen. Elmegy barátokkal. Mondjuk nekem vannak barátaim, de egyedül is feltalálom magam.

2016. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
24%
Új társ után néznék. A mostani nem igazán érett még meg a párkapcsolatra. Lehet, sosem lesz képes rá.
2016. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék, hogy van saját élete, barátai és elgondolkodnek rajta, hogy mi a baj velem, hogy ennyire tarsfuggo vagyok és nincs egy szál barátom se
2016. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
88%
Otthon ülnék és sorozatoznék/filmet néznék. :P
2016. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Szánalmas vagy! Azért mert veled van, miért ne mehetne el a haverokkal is?!
2016. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Csaksikerul válasza:
73%
Talan rajott, hogy veled 2 borzaszto napja lett volna, ezert a haverjaival van tavol a hisztieidtol 😃👊
2016. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Örülnék hogy lazít, és valami jó kis programot szerveznék magamnak a barátnőimmel. Majd ha gyerekünk lesz, úgysem tehetem meg hogy csak magamra gondolva elmenjek szórakozni.
2016. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azért nincs társaságom, mert új közegbe vagyok. Elköltöztem a szülővárosomból a pasim miatt. Itt csak a kollégáimat ismerem. Szülővárosom nincs közel. Nem dönthetek úgy egyik pillanatról a másikra hogy oda megyek. Úgy gondoltam evidens, hogy ilyenkor a párjával van az ember. Ez baj?
2016. aug. 19. 20:09
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, de nem is evidens. Attól hogy valakinek párja van, a többi kapcsolatát sem kell hanyagolnia.
2016. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

"Sokáig puffogtam, próbált kibékíteni, nem enyhültem meg. "


Nem csodálom, hogy más programot keresett, minthogy a puffogásodat hallgassa 2 napig.

2016. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!