Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit utáltok egy pasiban? Na fiúk tessék ide figyelni!

Figyelt kérdés

Én pl:

-ha ápolatlan

-ha gusztustalanságokat csinál(böfög egy jó nagyot,vagy egyéb más dolog..)

-ha hazudik

-ha más csajokkal flörtöl vagy egész nap más csajokat les

-ha nem megértő

-ha sérteget mert nem vagyok top modell

-ha beképzelt


kb ennyi

és ti?


2010. ápr. 6. 22:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

hát.. nekem rengeteg példa volt arra, hogy nem vonzódtam a fiúhoz aki próbálkozott nálam.. és oké sokan mondják hogy de ne azt nézd, meg ismerd meg mert télleg rendes és jófej.. oké, megismerem, de az ilyenek barátnál(inkább ismerősnél) többek úgyse lesznek.


Szerintem csak 1 dolgot utálok belsőleg egy fiúban:

ha nem tisztel, de azt nagyon.. és ebben szerintem minden benne van: nincs elég ideje rám(persze itt lehet h nem csak ezért, az más dolog), megcsal, össze vissza bókolgat mindenkinek aki az útjába kerül, hobbiként néz a lányokra..

2010. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

FÉRFIAK VIGYÁZAT!!!


a nők listával és tollal mennek minden randira, és vagy "X" vagy pipa!

minden csak nézőpont kérdése:


ápolatlan---ezzel egyet értek

gusztustalan---mihez képest?

hazudik---miben? ha azt mondja amit hallani akarsz?

csajokkal flört---lehet h csak a csaj szemében flört, mert ha egy ffi ránéz egy nőre, akkor az még nem flört, viszont ha a nő ilyenkor kiakad (nem 1szer) akkor az hiszti!

megértő---miben? h csajos estét tartotok és miniszoknyába mész el bulizni???

sérteget---igaz!!!

beképzelt---természetes tartás az kell, de ha 3hónap után is beképzelten viszonyul 1 srác a lányhoz, abból nem lesz igazi kapcsolat!

2010. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ez keményre sikerült.



Nagyon frankok ezek a válaszok,de sajna a gyakorlatban k.ra h nem ez működik. Félreértés ne essék, nem álltalánositok. ! csak azt mondom, h tapasztalatom szerint a csajok sírnak-rínak, h Jajj a pasim ezt meg ezt csinálta!! de jo lenne egy normális pasival lenni,, közben meg engem spec kétszer is dobtak azért mert kedves voltam (nem papucs, hanem kedves , figyelmes,szoval h kinyaltam afenekét is).

Eddig én azt tapasztaltam, h mig én ilyen voltam,3 honap után szakitanak velem, a köv. vagy az előző pasija kéthetente megpofozza, megalázza stb mégis megtüri évekig. Na ezt mondja meg valaki, h ez miért van?? Ne mondjátok, h jobb ez mint ha valaki a csillagokat is lehozza nektek, mert nem hiszem el.



Jah És volt egy olyan komment, h nyugodtan igyál, cigizzél és akkor nem lesz normális csajod. Na elmondom, h én van h iszok(persze csak buliban,haverokkal) meg cigizek is,de a fent leirtak ellenére volt már normális csajom is persze(ezért nem álltalánositok) de attol h valaki dohányzik, vagy iszik, még nem kell bunkonak lenni.

2010. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

kedves-papucs

aranyos-kisfiú

lehúzás-tisztelet


hajszál a különbség!sajnos

2010. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, ha hülye kérdések fogalmazódnak meg a csökött agyában és utána kiírja a gyakori kérdésekre...
2010. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!