Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit utáltok egy pasiban? Na fiúk tessék ide figyelni!

Figyelt kérdés

Én pl:

-ha ápolatlan

-ha gusztustalanságokat csinál(böfög egy jó nagyot,vagy egyéb más dolog..)

-ha hazudik

-ha más csajokkal flörtöl vagy egész nap más csajokat les

-ha nem megértő

-ha sérteget mert nem vagyok top modell

-ha beképzelt


kb ennyi

és ti?


2010. ápr. 6. 22:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22:28, teljesen igazad van. az más dolog, hogy mindenki letagadja
2010. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
azért mondják h a belső a fontos mert ha elkezdesz ismerkedni egy számodra szép lánnyal de a lelke úgymond sz*r akkor cseszheted h szép ha buta mint a föld... a külső megítélésről annyit h te sem mész oda egy olyanhoz aki elsőre nem tetszik a szemednek...
2010. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
22:31: De mi nem is hajtogatjuk azt állandóan,hogy a belső a fontos ;)
2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 nielindi ***** válasza:

sztem igenis nagyon számit a külsö. én sem mennék oda egy sráchoz, aki kurvära nem jön be, mert lehet hogy jofej, meg aranyos.

de ahoz, h tartos kapcsolatom legyen valakivel, egyértelmü, h fontos, h milyen belsöleg.és ez már ugyis csak akkor derül ki, ha megismerem, miután külsöleg okésnak találtam.

2010. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Tokeletes amit irtal...ugyanezeket utalom,de nagyon!!szigoru vagyok akkor ha valaki hazudik,mert utanna nem bizok meg abban a szemelyben!
2010. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
pasi vagy csaj vagy aki a 22:31es hozzászólásomra írt? csakmert eddigi tapasztalataim azt mutatják h a társaságomban is meg akikkel ismerkedek is mind azt hajtja h csak és CSAK a belső számít... de ez hülyeség... én vállalom is h nem ismerkedek olyannal aki a szememnek nem tetszik lehet akármilyen kedves aranyos... meg lehet kövezni...
2010. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Hát senki sem tökéletes, de azt tényleg nem szeressem, ha:

- egoista

- ápolatlan

- megbízhatatlan

- hazug

- önző

2010. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok. És hülyeség bizony,hogy csak a belső számít :D Persze egy tartós kapcsolatban inkább az dominál,mint a külső,de megszólításnál nagyon is fontos,hogy mindkét fél tetsszen egymásnak.Ha ez nem teljesül,akkor ott ette meg a fene az egészet.Mert ki tudna egy olyan valakivel járni,akihez külsőleg nem vonzódik? Hát,szerintem nem sok mindenki..És ez alól a nők sem kivételek.Hiába mondogatják hogy a belső a fontos,engem is pattintottak már le a külsőm miatt,pedig tök kedves meg figyelmes meg minden ilyen voltam..hát ennyit erről :)
2010. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
22:54 na hát erről beszélek... nekem is volt már ilyenre példa h leszólított 1 tényleg kedves aranyos srác de külsőre nem jött be. olyannal meg nem tudnék együtt lenni aki nem tetszik. és ez fordítva is így működik. engem is koptattak már le pedig mások szerint szép arcom van és formás vagyok. ja meg magas mint a franc... (178/65) hiába én se lehetek mindenkinek az esete :)
2010. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

1. nagyképű

2. rossz a humorérzéke ( az nem baj, ha nem érti a viccet, hanem az, ha nem alkalmas dolgokból űz tréfát meg ilyenek).

3. közönséges

2010. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!