Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit utáltok egy pasiban? Na fiúk tessék ide figyelni!

Figyelt kérdés

Én pl:

-ha ápolatlan

-ha gusztustalanságokat csinál(böfög egy jó nagyot,vagy egyéb más dolog..)

-ha hazudik

-ha más csajokkal flörtöl vagy egész nap más csajokat les

-ha nem megértő

-ha sérteget mert nem vagyok top modell

-ha beképzelt


kb ennyi

és ti?


2010. ápr. 6. 22:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
22:11es mekkora OFF-ot mondott. És mekkora igaza van. Komolyan, én valahogy így ismerem magamat amiket leírtatok, ez nem nagyképűség... És láss csodát valahogy keresztül néznek rajtam a lányok. Csúnyának se mondanám magam igazából. Csak nem vagyok bunkó, beképzelt, nem iszok, nem bulizok minden másnap, nem iszom le magam a sárga földig... Szerintem ez lehet a baj...Szoval ezek után tudjátok kinek mesélitek be ezeket a mit nem szerettek egy fiúban, mert ha nem bunkó fel se figyeltek rá, ott kezdődik a dolog szivecskéim.
2010. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22:07 vagyok, Nagyképű vagyok, de remélem van mire ;)
2010. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
22:17 tudod a bunkóságra max akkor figyelek fel ha az a bunkó engem üldöz ezzel... szivecském... igyál cigizz de ne csodálkozz h nem lesz 1 normális nőd sem... lehet h vannak olyan p*csák akiknek ez imponál de nem kellene általánosítani...
2010. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ajajj megszólaltak a lelki sérültek. Bocsi, de ha egy macis srácnak olyan kisugárzása van amilyennek lennie kell, akkor ugyanúgy szóba jön, mint egy kigyúrt Adonisz..Sőt ha egy terem végében két ajtó van a 2 sarkán, és bejön egy nem a legjobb alakú ámbár jó kisugárzású srác, és egy remek külsejű sz@r kisugárzású srác, akkor igenis a jó kisugárzású után kapom oda a fejem..
2010. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

22:16

velem az nagyon ritka.

én úgy értettem, hogy ha ránk jön az öt perc barátnőmmel, iszunk kólát és direkt jó nagyokatxd oké ez lehet nem tartozik ide.


amúgy amiket meg utálok,külsőleg: ápolatlanság(zsíros haj, sárga fog..etc); kigyúrt test, engem taszít valamiért. belsőleg csak a hűtlenség; ha nem őszinte. ezek amiket UTÁLOK. vannak még más dolgok, de azokat max. csak nem szeretem.

2010. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 nielindi ***** válasza:

22:17 lehet azért néz át rajtad minden csaj, m annyira átlagos, szürke, unalmas vagy?? nincs egyéniséged?

és ahogy az elözö is irta, ha nincs kisugárzásod, b@szhatod, akármiennyire is jol nézel ki meg kedvesaranyos srác vagy semmi rossz szokással.

2010. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Na akkor képzeljük el Brad Pittet, Georg Clooneyt szar kisugárzással meg Dany de Vitot már sugárzásmérő műszerrel mérhető kisugárzással. Van egy tippem, hogy kit választotok. Másik meg, szakadjak meg, hogy ha egy pasi nem bunkó akkor az eláshatja magát előttetek. Most itt nem azt értem, hogy "jó a segged kő kóla" (bár biztos erre is van precedens) ... Egyébként meg biztos az egyéjszakás kalandjai a lányoknak a kiba jó kisugárzás miatt vannak.
2010. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

22:22 Én nem vagyok lelki sérült...te beszélsz általánosításról miközben te is azt teszed...

Már ne is haragudj de a csajoknak is a pasi külseje a fontos nem pedig az, hogy mi lapul belül...én nem mondom, hogy ez nincsen így jól hanem én azt firtatom, de a csajok mindig mondják hogy a belső a fontos, mégis a külső alapján ítélnek meg embereket...úgy ahogy a pasik a csajokat.

A kisugárzás meg hülyeség...ezzel egyáltalán nem értek egyet

22:11-es voltam.

2010. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
22:26 de ha olyan kaját eszel ami puffaszt akkor nem igaz h nem jön böff... legalábbis én nem tudom elképzelni h kaja után ne böffentsek de mint már írtam nem az a hangos malacböff
2010. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Ja és ezeket ti első ránézésre megállapítjátok a srácról


-ha ápolatlan

-ha gusztustalanságokat csinál(böfög egy jó nagyot,vagy egyéb más dolog..)

-ha hazudik

-ha más csajokkal flörtöl vagy egész nap más csajokat les

-ha nem megértő

-ha sérteget mert nem vagyok top modell

-ha beképzelt


Szerintem ha nem jön be rá se néztek. Felesleges erőlködnötök mert ez az igazság.

2010. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!